Działka - Sprzedaż - Mrozów, Polska


Urokliwa działka w Mrozowie

Cmentarna - Mrozów, Polska
ID: 800011004-300
Powierzchnia całkowita (m²)
1,489
Powierzchnia działki (m²)
1,489
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Lokalizacja:
Mrozów to wieś położona w województwie dolnośląskim, około 8 km od granicy z Wrocławiem, w powiecie średzkim, w gminie Miękinia.
Zabudowa zróżnicowana, głównie z początku XX w. Centralny, najstarszy fragment wsi stanowi wyodrębniona część dworska, folwarczna i kościelna z probostwem.Teren wzdłuż drogi wylotowej w kierunku Wojnowic i Miękini zabudowany jest posadowionymi na wąskich i przylegających do siebie działkach z lat 30. XX wieku. Na wschodnich obrzeżach wsi powstają nowe osiedla domów mieszkalnych. Oferowana działka położona jest w spokojnym i zielonym zaułku wsi, przy ulicy Cmentarnej, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej. We wsi znajduje się stacja kolejowa, która umożliwia szybkie połączenie z centrum Wrocławia.

Opis działki:
Delikatnie nachylona działka nr 143/11 o powierzchni 1489 m kw., dla której wydane zostały warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie domu jednorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą. Dojazd do działki drogą asfaltową - ul. Cmentarna, z której jest zjazd w drogę stanowiąca wewnętrzne wydzielenie (oferta sprzedaży obejmuje także udział w drodze wewnętrznej).
Media: sieć wodociągowa, energetyczna i kanalizacja miejska w drodze.

Polecam dla ceniących ciszę, czyste powietrze i przestrzeń w całkiem niedalekiej odległości od Wrocławia.RE/MAX Concept jest wyłącznym przedstawicielem w sprzedaży. Kupujący otrzymuje wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenie RE/MAX Concept.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następne Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Alina Kopystecka-Masojć - Właściciel biura - RE/MAX Concept

+48 601 66 40 52
Pokaż...
+ 48 71 337 53 95
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 

RE/MAX Concept

Aleja Gen. J. Hallera 98/9
“Ogrody Hallera”

Wrocław, Dolnośląskie, Polska
53-203

Ulubione


Ostatnio oglądane


)