Działka budowlana - Sprzedaż - Warszawa, Polska


KAMERALNA DZIAŁKA W RADOŚCI

Frezji - Wawer - Warszawa, Polska
Rynek wtórny
ID: 470101063-5
Powierzchnia całkowita (m²)
718
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
WYNAGRODZENIE BIURA PONOSI SPRZEDAJĄCY

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 718 mkw. położona przy ul. Frezji w Radości (Warszawa-Wawer).

Działka jest zabudowana budynkiem gospodarczo-garażowym. Przyłącze wody, gazu oraz prądu na granicy działki. Nieruchomość leży na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - oznaczona symbolem planu MNE, przeznaczenie- zabudowa w formie budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolno stojących lub budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, usługi z zakresu: handlu detalicznego, biur, rzemiosła, zdrowia (z wyłączeniem szpitali), oświaty wyłącznie w formie lokali usługowych wydzielonych w budynkach mieszkalnych; przy czym powierzchnia użytkowa lokali usługowych nie może przekraczać 20% powierzchni całkowitej budynków.

Kameralna, cicha okolica. Dzielnica jest znana z właściwości klimatycznych i uzdrowiskowych (przypadło jej drugie miejsce w Eko-rankingu dzielnic Warszawy). Idealne miejsce do zamieszkania dla wielbicieli zieleni i życia bliskiego naturze. Dzięki bliskości Mazowieckiego Parku Narodowego jest szansa poczuć się jak w uzdrowisku. Najważniejsze zalety to bliskość lasu sosnowego i związany z nim mikroklimat, mniejsze natężenie hałasu w porównaniu do innych dzielnic Warszawy. Pełna infrastruktura (szkoły, sklepy, usługi). Radość jest bardzo dobrze skomunikowana pociągami Szybkiej Kolej Miejskiej i Kolej Mazowieckich z Warszawą Śródmieściem (dojazd do Centrum Warszawa w około 30 minut). Dodatkowym atutem komunikacyjnym będzie południowa obwodnica Warszawy.

Zapraszam do obejrzenia nieruchomości

Informacje dodatkowe

Garaż
Ogród
Bieżąca woda
Gaz
Prąd
W pobliżu komunikacji miejskiej
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Łukasz Pawłowski - RE/MAX Top

+48 501 707 203
Pokaż...
+48 501 707 203
Pokaż...
(22) 242 80 60
Pokaż...
(22) 242 80 70
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 

RE/MAX Top

ul. Klimczaka 8 lok. 42
Warszawa, Mazowieckie, Polska
02-797

Ulubione


Ostatnio oglądane


)