Hotel/Pensjonat - Sprzedaż - Szklarska Poręba, Polska


Leśniczówka Willa Anna SzklarskaPoręba-Apartamenty

15 Wolności - Szklarska Poręba, Polska
Rynek wtórny
ID: 800011004-281
Powierzchnia działki (m²)
1,855
Rok budowy
1844

Liczba pięter
3
Przeznaczenie
5 apartamentów do wynajęcia
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Leśniczówka Willa Anna – 5 samodzielnych, wygodnych apartamentów do wynajęcia w systemie hotelowym, w unikalnej scenerii!


W malowniczo położonej Białej Dolinie u podnóża Gór Izerskich, w najcichszym jej zakątku wznosi się Leśniczówka Willa Anna. Idealnie wkomponowana w otaczający ją las i wznosząca się powyżej górskiego potoku Bieleń. Jest to miejsce pełne ciszy, nieco tajemnicze i przede wszystkim pozwalające na oderwanie się od zgiełku dnia codziennego. Tą idealną ciszę tylko od czasu do czasu przerywa szmer przejeżdżającego wagonu turystycznego – Kolei Izerskiej.

Historia willi:
Dom zbudowany został w 1844 roku i do początku II wojny światowe mieszkali w nim leśniczowie. W latach 20 i 30 ubiegłego wieku dom odwiedzany był przez naukowców, artystów i polityków z Berlina. W latach 70. brazylijski bigamista kupił dom dla swojej pierwszej (polskiej) żony Anny i ich dwóch bliźniaczek, ażeby dostać rozwód. Babcia - matka Anny wyraziła zgodę na rozwód i przez długi czas gospodarowała domem wraz z córką. Tak zrodziła się obecna nazwa willi: Leśniczówka Willa Anna.

Willa dzisiaj:
Dzisiaj willa składa się z 5 samodzielnych, wygodnych i bardzo klimatycznych apartamentów do wynajęcia. Każdy z apartamentów posiada swoją nazwę: Lola, Salon, Studio, Kuka i Babcia. Apartamenty stanowią samodzielne mieszkania z aneksami kuchennymi, łazienkami, wygodną częścią wypoczynkową i sypialną. Każdy apartament został wyposażony nieco inaczej przez co są niepowtarzalne ale utrzymane w tym samym rustykalnym stylu. Powierzchnia apartamentów: od 25 m kw. do 60 m kw. W apartamentach Lola i Salon znajdują się kominki, które dodają niesamowitego klimatu gdy za oknem zrobi się szaro i chłodno.
Ogród otaczający willę, to ogród kwiatowy. Wiosną i latem pachnący bzami, jaśminami i różami, pokolorowany azaliami, rododendronami i pięknymi pelargoniami zdobiącymi okienne parapety willi.
Willa jest bardzo dobrze oceniana przez odwiedzających ją Gości, o czym świadczą ponadprzeciętne opinie na portalach rezerwacyjnych.

Opis nieruchomości:
Powierzchnia działki: 1885 m kw.
Powierzchnia działki sąsiedniej (ze stawem) dzierżawionej od gminy: 3257 m kw.
Powierzchnia użytkowa willi: 346,50 m kw.
Powierzchnia całkowita: 480,50 m kw., na którą dodatkowo składają się: poddasze willi (do zagospodarowania), apartament dla zarządzającego, piwnica, garaż, pomieszczenia techniczne, sauna.


Do kogo adresowana jest oferta?
1.     Poszukujących małych, funkcjonujących biznesów.
2.     Rodzin i znajomych poszukujących klimatycznych miejsc wypoczynku.
3.     Poszukujących cichego zakątka ziemi w otoczeniu przyrody.
Wraz z nieruchomością właściciel przewiduje także sprzedaż funkcjonującego i dobrze rozwiniętego biznesu.

Leśniczówka Willa Anna została wybrana do programu telewizyjnego emitowanego w DOMO+ pod tytułem WAKACYJNE DOMY z Marią Semczyszyn.

RE/MAX Concept jest wyłącznym przedstawicielem w sprzedaży. Prezentacje nieruchomości tylko po wcześniejszym uzgodnieniu z prowadzącą ofertę.

Kupujący otrzymuje wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenia RE/MAX Concept.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następne Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Alina Kopystecka-Masojć - Właściciel biura - RE/MAX Concept

+48 601 66 40 52
Pokaż...
+ 48 71 337 53 95
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 

RE/MAX Concept

Aleja Gen. J. Hallera 98/9
“Ogrody Hallera”

Wrocław, Dolnośląskie, Polska
53-203

Ulubione


Ostatnio oglądane


)