Mieszkanie - Sprzedaż - Kraków, Polska


Mieszkanie 3-pokojowe - dla rodziny lub na wynajem

Jerzmanowskiego - Bieżanów-Prokocim - Kraków, Polska
SPRZEDANE
Dostępne od: 01/07/2017
ID: 800021060-40
Powierzchnia całkowita (m²)
52
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Przedstawiamy 52-metrowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku przy ul. Jerzmanowskiego 12 w Krakowie. Jasne i przestronne, składa się z trzech obszernych pokoi (w tym jeden z loggią), oddzielnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Łazienka i kuchnia po niedawnym remoncie. Ciepła woda z piecyka gazowego, istnieje możliwość podłączenia do MPEC. Ekspozycja okien zachodnio-wschodnia, w bezpośrednim otoczeniu bloku dużo przestrzeni i zieleni.
LOKALIZACJA
Zielona, spokojna okolica. W pobliżu rozległe tereny rekreacyjne – Park Lilli Wenedy oraz piękny zespół pałacowo-parkowy Anny i Erazma Jerzmanowskich. W okolicy plac zabaw dla dzieci, przedszkole, lokalny targ, niedaleko hipermarket. Pod blokiem dużo ogólnodostępnych miejsc postojowych – nie ma problemu z parkowaniem. Mieszkanie w pobliżu ul. Wielickiej, doskonale skomunikowane z resztą miasta – dojazd do centrum zajmuje ok. 20 min. Do najbliższego przystanku MPK 300 m.

MIESZKANIE DOSKONAŁE DLA RODZINY LUB JAKO ZAKUP INWESTYCYJNY
Mieszkanie idealne zarówno dla rodziny, jak i jako zakup inwestycyjny – przez kilka lat było wynajmowane, przynosząc stały dochód (oczekiwana stopa zwrotu powyżej 6,5%).

Serdecznie zapraszam do kontaktu.
Koszty utrzymania
340 PLN  Miesięcznie
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Dominika Dąbrowska - RE/MAX Prestige

+48 510 146 918
Pokaż...
+48 12 422 60 45
Pokaż...
+48 12 422 60 45
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 

RE/MAX Prestige

Karmelicka 34/1a
Kraków, Małopolskie, Polska
31-128

Ulubione


Ostatnio oglądane


)