Nieruchomość gruntowa - Sprzedaż - Szymanów, Polska


Działka budowlana uzbrojona plus..., Szymanów

35 Łąkowa - Szymanów, Polska
Dostępne od: 21/02/2017
ID: 800011015-70
Powierzchnia działki (m²)
717
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Działka budowlana w miejscowości Szymanów, ul. Łąkowa 35 (powiat trzebnicki, woj. dolnośląskie), z rozpoczętą budową budynku gospodarczego o pow. 40 m2.

W cenę sprzedaży wliczone są również materiały budowlane znajdujące się na działce oraz projekt domu jednorodzinnego w zabudowie bliżniaczej, odpowiadający typowi zabudowy z którą sąsiaduje.
Powierzchnia działki : 717 m2
Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 13,5 m x 53 m.
Prąd i woda są już podłączone.
Gaz przy granicy działki.
Brak kanalizacji miejskiej.
Działka jest w pełni ogrodzona.
Droga asfaltowa.

Działka znajduje się w otoczeniu domów jednorodzinnych. Cicha i spokojna okolica, miłe sąsiedztwo. Bardzo dobry dojazd zarówno komunikacją autobusową jak i samochodem. W pobliżu droga krajowa nr 5 oraz obwodnica autostradowa. Szymanów graniczy bezpośrednio z Wrocławiem. Miejscowość ma połączenie z Wrocławiem dzięki linii autobusowej nr 908 (Dworzec Nadodrze - Psary/Szymanów).
W pobliżu liczne sklepy, usługi, szkoła.
Zapraszam na prezentację i do zakupu.
Małgorzata Pieńkowska

RE/MAX Concept jest wyłącznym przedstawicielem w sprzedaży. Prezentacje nieruchomości po wcześniejszym uzgodnieniu z prowadzącą ofertę. Kupujący otrzymuje wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenie RE/MAX Concept.
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następne Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Małgorzata Pieńkowska - RE/MAX Concept

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ


RE/MAX Concept

Aleja Gen. J. Hallera 98/9
“Ogrody Hallera”

Wrocław, Dolnośląskie, Polska
53-203

Ulubione


Ostatnio oglądane