भूमि - बिक्री के लिए - Sierpc, Polska


Działka leśna z domkiem blisko jeziora k. Płocka

Słupia - Sierpc, Polska
Date Available: 23/10/2019
ID: 470101085-14
कुल कमरे:
1
बेडरूमों की संख्या:
1
कुल वर्गमीटर
35
लॉट आकार:
143 x 166
लॉट आकार (मी²)
23,400
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Marzysz o małym i cichym domku w lesie. Z dala od zgiełku miasta i sąsiadów. Tam gdzie o poranku budzą Cię ptaki, w konary stukają dzięcioły, wiewiórki noszą żołędzie, a miedzy drzewami pasą się sarny? Na ganku w słońcu pijesz poranną kawę, przedpołudnie spędzasz szukając grzybów, po obiedzie zostajesz z książka na hamaku a wieczorem zapraszasz znajomych na ognisko.

Ta oferta jest dla Ciebie.

Przekonaj się sam! Zapraszam na werandę, zaparzę kawę, opowiem o tym wyjątkowym miejscu a wokół będzie las. Las, który może być Twój.

W niewielkiej miejscowości Słupia, 15 km od Sierpca, 2 h drogi od Warszawy stoi mały, jednoizbowy domek, schowany w lesie. Wokół niego jest ogromna leśna działka.

Przed domkiem jest weranda, na której każda kawa smakuje wyjątkowo. Na polanie wokół domku zawsze pełno dziecięcych śmiechów. Huśtawki, zjeżdżalnia, małe boisko z bramką, piaskownica, domek pod drzewem, latawce, rowerki. Często pachnie rozpalonym grillem, a rozmowy przy ognisku nie milkną do rana. Gaś już jednak drwa, o poranku wybierzecie się nad pobliskie jezioro. Na piechotę. To 300 m. Zabawą tam nie będzie końca, a wracając zbierzecie do kosza trochę malin …… .

Kilka konkretów:
1)     powiat sierpecki/ gmina Szczutowo/ miejscowość Słupia
2)     powierzchnia domku: 35 m2, budynek na zgłoszenie
3)     powierzchnia działki: 2,34 ha
4)     wymiary działki: 143 m x 166 m
5)     media:
- prąd w domku
- wodociąg w granicy

माना जाता है कि सूचीकरण एजेंट/दलाल (ब्रोकर) द्वारा दी गई सभी सूचनाएँ विश्वसनीय होंगी, लेकिन इसकी गारंटी नहीं है और उनकी पुष्टि स्वतंत्र ढंग से की जानी चाहिए। किसी भी प्रकार की वारंटी या अभिवेदन उपलब्ध नहीं कराए गए हैं।
Managing Agent
Anna Paderewska-Butta - RE/MAX Top
Anna Paderewska-Butta

Anna Paderewska-Butta

RE/MAX Top


Show...
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Anna Paderewska-Butta

RE/MAX Top

ul. Klimczaka 8 lok. 42
Miasteczko Wilanów

Warszawa, Mazowieckie, पोलैंड
02-797

पसंदीदा

Share & Compare


हाल ही में देखा गया

Share & Compare