Hôtel - Vente - Przeźmierowo, Polska


ŚWIETNIE POŁOŻONY OBIEKT HOTELOWO RESTAURACYJNY

 Prix demandé
Poznańska - Przeźmierowo, Polska
Used
ID: 790121001-134
Nombre de pièces
20
Surface terrain (m²)
2,100
Année de construction
2007
Places de parking
20

Utilisation actuelle
hotel restauracja
Polish
Disclaimer:
Les traductions de description des biens sont effectuées par Google Traduction. L'exactitude des traductions n'est pas garantie. La traduction peut ne pas correspondre à la description en langue originale.
ŚWIETNIE ZLOKALIZOWANY OBIEKT HOTELOWO-RESTAURACYJNY W PRZEŹMIEROWIE

3-gwiazdkowy hotel „Wzgórze Toskanii” to obiekt wielofunkcyjny zlokalizowany w pobliżu bardzo wielu przedsiębiorstw – również tych o ponadlokalnej skali działania i dużej renomie biznesowej. Ten aspekt lokalizacji można uznać za wybitny nie tylko na tle regionu, ale i całej Polski!

Kameralny obiekt jest popularnym i cenionym miejscem organizowania imprez okolicznościowych, rodzinnych (głównie wesela) i firmowych (szkolenia, integracje). Regularnie korzystają z niego menedżerowie i klienci okolicznych firm. Powodzeniem cieszy się restauracja z urozmaiconym menu.

Bardzo łatwy i szybki dojazd do Poznania (ok. 2 km) i na lotnisko Ławica, do drogi ekspresowej S11 (zachodnia obwodnica aglomeracji poznańskiej) i dalej do autostrady A2. Obiekt dobrze widoczny z bardzo ruchliwej drogi krajowej 92 (główny dojazd do Tarnowa Podgórnego, Pniew i dalej do granicy w Świecku). Łatwy wyjazd drogą 184 (do Szamotuł i Wronek) oraz drogą 307 (kierunek: Buk, Opalenica, Nowy Tomyśl, Grodzisk Wlkp.). Ok. 1 km do centrum Przeźmierowa. W sąsiedztwie brak uciążliwych obiektów przemysłowych, a w odległości ok. 1,5 znajduje się rozległy akwen Jeziora Kierskiego, znanego jako ośrodek sportów wodnych. Z kolei do Term Tarnowskich można dojechać w ciągu 10 minut.

BARDZO DUŻY POTENCJAŁ BIZNESOWY – Hotel „Wzgórze Toskanii” funkcjonuje w szerokim zakresie oferowanych usług, ma sprawdzoną załogę w pełnej obsadzie i jest gotowy do natychmiastowego przejęcia przez inwestora, których będzie mógł kontynuować dochodową działalność. Obecny właściciel chętnie przekaże swoje know-how i cenne informacje, aby ułatwić nowemu właścicielowi prowadzenie tego biznesu. Istnieje też możliwość zakupu działki położonej tuż obok hotelu - w celu rozbudowy obiektu lub prowadzenia dodatkowej działalności usługowej.

UWAGA – Pełna własność. Obiekt sprzedawany jako „zorganizowana część przedsiębiorstwa” (przejęcie działalności gospodarczej wraz z nieruchomością). Transakcja zwolniona z podatku VAT. Agent obsługujący sprzedaż może udzielić informacji o kwestiach formalnych na spotkaniu z osobami bezpośrednio tym zainteresowanymi.

Adres: Przeźmierowo, ul. Poznańska 35 (gmina Tarnowo Podgórne, powiat poznański, województwo wielkopolskie).

Powierzchnia użytkowa obiektu: 1976 m2

Powierzchnia działki: ok. 2100 m2

GŁÓWNE ELEMENTY OBIEKTU:
- 20 pokoi hotelowych (47 miejsc noclegowych) - w tym 2 apartamenty, 3 pokoje typu suite i 4 studia;
- sala restauracyjna na ok. 80 miejsc,
- 2 sale szkoleniowo-warsztatowe (większa o powierzchnia ok. 50 m2),
- parking przed budynkiem na ok. 20 samochodów (w weekendy i święta możliwość skorzystania z parkingu w sąsiedztwie hotelu).

DODATKOWE INFORMACJE O OBIEKCIE:
- 3-gwiazdkowa kwalifikacja hotelu;
- budynek w większości z roku 2007, rozbudowany o część restauracyjną w roku 2013;
- przestronny hall recepcyjny i wygodna klatka schodowa;
- dobry stan techniczny;
- budowa częściowo w technologii Ytong z termoizolacją ścian;
- dach miedziany;
- 2 piece gazowe.

Inne i bliższe informacje można otrzymać od agenta obsługującego sprzedaż obiektu.

PRZEŹMIEROWO i GMINA TARNOWO PODGÓRNE
Przeźmierowo to bardzo dobrze znana miejscowość aglomeracji poznańskiej, przylegająca do samego Poznania i świetnie połączona siecią drogową. Miejscowość i cała gmina jest znana z gospodarności, bardzo dużej aktywności biznesowej i zamożności mieszkańców. Pod względem liczby przedsiębiorstw oraz ich rangi na gospodarczej mapie regionu i kraju jest to na pewno bardzo ścisła czołówka, co potwierdzają miarodajne rankingi i statystyki.

Cała gmina liczy ok. 25 tys. mieszkańców, a ciekawostką może być fakt, że Przeźmierowo (ok. 6,5 tys.) jest większą miejscowością niż „stolica” gminy – Tarnowo Podgórne (ok. 5,5 tys.).

ZACHĘCAM DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ OBIEKTU

[Powyższy opis ma charakter informacji i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.]


La présente annonce immobilière a été rédigée sous la responsabilité éditoriale de l'agent commercial en charge de ce bien.
Agent en charge
Ewa Zboralska - RE/MAX Experts
Ewa Zboralska

Ewa Zboralska

RE/MAX Experts


Montrer...
Montrer...
Montrer...

Programmons une visite

 
Ewa Zboralska

RE/MAX Experts

Poznańska 3/7
Poznań, Wielkopolskie, Pologne
60-848

Favoris

Partager et comparer


Derniers biens affichés

Partager et comparer