Αυτόνομη κατοικία - Πώληση - Świętno, Polska


Posiadłość w okolicy Wolsztyna na 5 ha ze stajnią

 Asking Price
Powstańców Wlkp. - Świętno, Polska
ID: 790121010-25
Συνολικός Αριθμός Δωματίων
8
Υπνοδωμάτια
4
Μπάνια
2
Συνολικά Τετραγωνικά Μέτρα
241
Διαστάσεις Οικοπέδου (m2)
49,600
Έτος Κατασκευής
1990

Μπάνια
1
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Na granicy województw wielkopolskiego i lubuskiego, między Wolsztynem a Nową Solą, czeka na Państwa niepowtarzalna posiadłość. Składają się na nią: 193-metrowy parterowy dom z gustownie urządzonymi wnętrzami oraz mniejszy, blisko 50-metrowy dom i pomieszczenia gospodarcze, w tym stajnia. Nieruchomość obejmuje 5 ha gruntu scalonego w kształcie prostokąta. Całość położona jest w miejscowości Świętno, w okolicy o dużych walorach rekreacyjnych, obfitującej w lasy i jeziora.

Oferowana nieruchomość ma ogromny potencjał. Może zainteresować miłośnika koni, który chciałby mieć własną stajnię. To także świetne zaplecze na bazę agroturystyczną. 5-hektarowy grunt VI klasy pozwala na prowadzenie dowolnej działalności i postawienie nowych budynków mieszkalnych lub gospodarczych. Teren ten nie posiada bowiem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Główny dom (cały klimatyzowany) składa się z holu, z którego, na lewo, wchodzi się do półotwartej kuchni (18 m2) oraz do 10-metrowego pokoju. Na wprost znajduje się łazienka (6,5 m2) i wejście do saloniku (12 m2), z którego jest przejście do obszernego, 30-metrowego pokoju z garderobą. Salonik ma również drzwi balkonowe prowadzące na taras.

Z kolei po prawej stronie holu znajduje się kolejny, 10-metrowy pokój oraz korytarz prowadzący do pięknego, blisko 80-metrowego salonu. Obecnie podzielony jest on na otwartą część jadalną, z której po dwóch stopniach schodzi się do części wypoczynkowej z kominkiem. Z salonu wychodzi się też na duży taras, który graniczy ze sporych rozmiarów garażem.

Dom posiada również ok. 80-metrową piwnicę. W jednym z jej pomieszczeń umiejscowiono kotłownię (piec na ekogroszek z automatycznym dozowaniem). Budynek został postawiony w 1990 r. z siporexu. Jest ocieplony styropianem, a ściany mają grubość ok. 40 cm. Podłączony jest do kanalizacji, ale na terenie posesji znajduje się również studnia.

Przed domem rozciąga się obszerny, zadbany trawnik. Jedna z poprowadzonych przez niego brukowanych ścieżek wiedzie do drewnianej altany i kącika z kominkiem grillowym. Od drogi dom oddzielony jest brzozowym zagajnikiem, przez który biegnie aleja dojazdowa. Posesja posiada brukowany parking na 10 samochodów.

Z lewej strony domu wchodzi się do kompleksu pomieszczeń gospodarczych. Prowadzący do nich korytarz ma 19 m długości, blisko 3 m szerokości i prawie 4 m wysokości. Pierwsze to 35-metrowe pomieszczenie wyłożone płytkami, które obecnie pełni funkcję pralni. Posiada też toaletę. Dalej znajduje się garaż (33 m2) z dużą bramą. Na końcu korytarza umiejscowione jest wejście do 155-metrowej stajni z 9 boksami i dodatkowym pomieszczeniem. Stajnia wymaga odświeżenia i naprawy dachu. Ze wszystkich tych pomieszczeń wychodzi się też na częściowo zadaszone podwórze. Kawałek dalej znajduje się ogrodzony wybieg dla koni.

Do posiadłości zalicza się również mniejszy dom, stojący tuż obok głównego, który może pełnić rolę mieszkania dla pracowników lub gości. Ma dwie 10-metrowe sypialnie, salon połączony z kuchnią (19 m2) i łazienkę (4,5 m2). Cały budynek, który w ostatnim czasie przeszedł generalny remont, jest podpiwniczony.

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych 2 ha ziemi od strony mniejszego z domów.

Świętno położone jest nieopodal Przemęckiego Parku Krajobrazowego. Okolice miejscowości są obficie zalesione. Jej walory można w pełni docenić z wieży widokowej usytuowanej tuż obok Świętna na Kaplicznej Górze (zachęcam do obejrzenia stałej transmisji internetowej na www.wieza.wolsztyn.pl). Z posesji jest niespełna kilometr do Jeziora Świętno i 3 km do Jeziora Obrzańskiego, a w odległości kilku kilometrów znajdują się jeziora Orchowe i Wilcze.

Miejscowość leży przy drodze wojewódzkiej nr 315. Od Wolsztyna dzieli ją 12 km, od Nowej Soli – 35 km. Do Zielonej Góry jest stąd niespełna 60 km, do Poznania – 80 km, a do przejścia granicznego w Gubinie – 115 km.

Serdecznie zapraszam na prezentację.

Χαρακτηριστικά:

Γκαράζ
Κήπο
Επαρχία
Όλες οι διαθέσιμες πληροφορίες που δίνονται από τον συνεργάτη/broker είναι αξιόπιστες αλλά δεν είναι εγγυημένες και θα πρέπει να επιβεβαιώνονται ανεξάρτητα κάθε φορά. Καμία εγγύηση ή αναπαραγωγή υλικού δεν μπορεί να δωθεί.
Managing Agent
Kamila Tobolska - RE/MAX Experts
Kamila Tobolska

Kamila Tobolska

RE/MAX Experts


Show...
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Kamila Tobolska

RE/MAX Experts

Poznańska 3/7
Poznań, Wielkopolskie, Πολωνία
60-848

Αγαπημένα

Share & Compare


Ακίνητα που πρόσφατα έχετε δεί

Share & Compare