Moradia - Venda - Giebułtów, Polska


Nowoczesny dom dla Twojej rodziny

 Asking Price
Podwikle - Giebułtów, Polska
Usado
ID: 800021060-97
Total m²
172
Tam. do Lote (m²)
1,180
Ano Construção
2008
Polish
Disclaimer:
A tradução da descrição do imóvel foi feita com o serviço Google Translate o que não garante a precisão do resultado. A tradução pode não ser exactamente o que está na língua original.
Jeśli szukasz komfortowego domu dla Ciebie i Twojej rodziny, do którego dojazd do centrum Krakowa jest szybki i sprawny, a jednocześnie odpoczniesz od zgiełku Krakowa, to zapraszam w progi domu w Giebułtowie.

OPIS DOMU
PARTER
Drzwi wejściowe prowadzą do obszernego hallu, z którego można przejść do kolejnych pomieszczeń oraz schodami na pierwsze piętro. Na parterze domu znajdują się przestronny w pełni umeblowany salon, z którego prowadzi wyjście na taras oraz do ogrodu. W centrum salonu znajduje się nowoczesny, marmurowy kominek, z rozprowadzeniem ciepła. Z salonem połączona jest w pełni wyposażona kuchnia, z której możemy łatwo się dostać po ulubione przetwory do spiżarni. Z tego miejsca niewielkim korytarzem możemy przejść do kotłowni jak i do pokoju, który można zaaranżować według własnych preferencji, na przykład jako gabinet. W pierwotnym planie pomieszczenie to miało być garażem, więc w razie potrzeby można również przywrócić i taką funkcję.
Na parterze znajduje się również dodatkowy pokój - dzisiaj jadalnia, która może też być pokojem gościnnym. Z głównego korytarza mamy też wejście do łazienki z prysznicem.

PIĘTRO
Wygodnymi schodami przechodzimy na kolejną kondygnację, gdzie z korytarza można wejść do kolejnych pomieszczeń: stanowią je trzy duże sypialnie, duża garderoba, funkcjonalna pralnia oraz domowe SPA – duża jasna łazienka posiadająca pełnowymiarową saunę oraz wannę z hydromasażem.

INFORMACJE TECHNICZNE
Dom został wybudowany w 2008r, z pustaka MAX, ocieplony styropianem 15cm, dach pokryto dachówką ceramiczną.
Okna oraz drzwi wejściowe prowadzące do domu przygotowane zostały na zamówienie z drewna mahoniowego, również wewnętrzne drzwi, parapety i schody są drewniane. Podłogi w pomieszczeniach wykonano z drewna tekowego i bambusa, natomiast w łazienkach, hallu oraz kuchni pokrywają je wysokiej jakości płytki gresowe.

Dom podłączony jest do bieżącej wody, kanalizacji, prądu oraz gazu.
Do ogrzewania domu wykorzystywany jest piec gazowy dwufunkcyjny.
Na dachu budynku zamontowane zostały solary, dające dodatkową możliwość ogrzania ciepłej wody.
Dodatkowym źródłem ciepła domu jest nowoczesny kominek.

POWIERZCHNIA
Całkowita powierzchnia domu to 172,5 m², powierzchnia użytkowa to 143 m2. Dom otacza w pełni zagospodarowany ogród, a łączna powierzchnia działki to 1180 m2 (niecałe 12 ar).
Na działce został postawiony również jednostanowiskowy garaż, a w nim również dodatkowe pomieszczenie do przechowywania - niewielki strych.

LOKALIZACJA
Znajduje się on w pobliżu malowniczej Doliny Prądnika i Ojcowskiego Parku Narodowego. W pobliżu domu mieszczą się: sklepy, przedszkole, szkoła, kościół, boisko sportowe oraz plac zabaw. Lokalizacja zapewnia również bardzo dobrą komunikację z centrum miasta - autobus linii 220 w 20 minut dojeżdża do pętli tramwajowej Krowodrza Górka - skąd licznymi tramwajami oraz autobusami dostaniemy się w różne rejony Krakowa.

Jeśli zatem szukasz domu, do którego możesz się szybko przeprowadzić (dom nie wymaga żadnych nakładów finansowych) to zapraszam w progi tego miejsca. Zadzwoń i umówimy się na spotkanie.
Kolegów Agentów Nieruchomości - zapraszam do współpracy i na spotkania z klientami.

Características:

Garagem
Jardim
Todas as informações presentes nesta página são da inteira responsabilidade do Agente/Director da Agência RE/MAX. Devem ser consideradas verdadeiras não excluindo, no entanto, a necessidade de serem verificadas. Estas informações não têm qualquer carácter vinculativo.
Dominika Dąbrowska

Dominika Dąbrowska

RE/MAX Prestige


Ver Telefone...
Ver Telefone...

Enviar mensagem

 
Dominika Dąbrowska

RE/MAX Prestige

Karmelicka 34/1a
Kraków, Małopolskie, Polónia
31-128

Favoritos

Partilhar & Comparar


Visto Recentemente

Partilhar & Comparar