Hotel/Pensjonat - Sprzedaż - Warszawa, Polska


Dobrze funkcjonujący dom seniora z ponad 10% stopą zwrotu – okolice Warszawy.

Warszawa - Warszawa, Polska
Rynek wtórny
ID: 800041001-515
Powierzchnia działki (m²)
2,077
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Oferuję do sprzedaży dochodowy, w pełni obłożony i przystosowany dla osób starszych pensjonat, z pięknym ogrodem, wszystkimi pozwoleniami dla tego typu działalności i możliwością powiększenia zysków w przyszłości poprzez rozbudowę.

Cichy i spokojny dom seniora usytuowany jest w okolicach Warszawy.

Pensjonat działa od ponad 20 lat i ma na rynku wyrobioną dobrą opinię. Dużo osób trafia do pensjonatu z polecenia. Właściciele stawiają także na nowoczesność i skutecznie reklamują się w Internecie. Dom seniora ma własną stronę internetową, która jest stale pozycjonowana.
Dzięki temu możliwe jest pełne obłożenie miejsc i stabilność dochodów firmy.

Ze względu na bliskość lotniska lokalizacja pensjonatu przyciąga klientów zagranicznych. Autobus z lotniska zatrzymuje się 80 m od pensjonatu, dlatego klientami domu seniora są osoby z Niemiec, Francji, Holandii, Belgii i innych krajów, którzy po pracy mogą z końca Europy przybyć w odwiedziny do rodzica, skorzystać z licznej oferty miejscowych hoteli, a na drugi dzień wrócić na obiad do domu.

Podróż z Warszawy samochodem trwa 30 minut.

Osoby bez samochodu również mają wyjątkową możliwość odwiedzania swoich bliskich, ponieważ w odległości 2 minut na piechotę znajduje się stacja PKP. Nowoczesne pociągi z Warszawy kursują dwa razy na godzinę, a podróż trwa 40 minut.

Prowadzenie działalności w zakresie usług opiekuńczych obłożone jest wieloma warunkami. Właściciele posiadają wszelkie wymagane prawem pozwolenia, m.in. wpis do Rejestru Podmiotów Medycznych Wojewody Mazowieckiego. Budynek pensjonatu ma również wszelkie zgody i na bieżąco jest kontrolowany przez uprawnione instytucje.

Uzyskanie tych dokumentów dla nowopowstającego obiektu jest trudne i nieoczywiste, jednak przyjęta forma spółki cywilnej pozwala przenieść uprawnienia na osobę kupującą bez problemów.
W organizacji domu seniora opisane i wdrożone są procedury dotyczące funkcjonowania obiektu i zespołu pracowników. W ramach pomocy posprzedażowej w prosty sposób właściciele przekażą wszystkie procedury. Wykwalifikowany i zgrany zespół pracowników zna swoje obowiązki.

W pensjonacie duża waga przywiązywana jest do jednej z podstawowych potrzeb ludzkich jaką jest odżywianie. Dom seniora posiada własną kuchnię, która przygotowuje smaczne i zdrowe potrawy, w tym również specjalne diety wg jadłospisów ułożonych dla pensjonatu przez dietetyka.

Ostatnie lata działalności domu seniora zostały poświęcone na generalny remont budynku i podniesienie standardu i poziomu bezpieczeństwa.

Budynek posiada nowe dachy, okna, elewacje, systemy instalacji wewnętrznych i system przeciwpożarowy. W każdym pokoju wentylacja grawitacyjna. Właściciele dbają o pełne bezpieczeństwo swoich pensjonariuszy i pracowników. Obiekt jest w bardzo dobrym stanie technicznym i stale dba się o jego estetykę i czystość.

Wokół budynku jest duży, pięknie urządzony ogród z wysokimi drzewami dającymi niezbędny cień w gorące dni i bezpiecznymi ścieżkami spacerowymi o długości kilkuset metrów. Przy ścieżkach urządzone są miejsca odpoczynku w otoczeniu kipiącej zieleni.
Od strony południowej roztacza się daleka panorama doliny Narwi - teren, który wyłączony jest spod zabudowy.

W przypadku chęci nowego inwestora do zwiększenia liczby miejsc, a tym samy powiększenia zysków, jest możliwość rozbudowy obiektu o dodatkowe skrzydło. Można planować zwiększenie miejsc do około 50.

Nowy właściciel może, ale nie musi zajmować się zarządzaniem. Kontakty z pensjonariuszami i ich problemy są domeną opiekunek, pielęgniarek, lekarza i rehabilitantki.

Zawsze przed właściwymi świętami organizowane są uroczyste Wigilie i śniadania wielkanocne, które pozwalają chętnym rodzinom uczestniczyć w spotkaniu na miejscu, lub zabierać rodziców do domu na czas świąt. Są to miłe i wzruszające spotkania. Najstarsza pensjonariuszka domu seniora ma 97 lat i wie, kto jest premierem.

Atuty działalności:
- Dynamiczny rozwój branży i perspektywy wg GUS,
- Długa historia funkcjonowania firmy - 20 lat, obecnie spółka cywilna,
- Działalność wpisana do Rejestru Podmiotów Medycznych Wojewody Mazowieckiego,
- Marka znana i postrzegana pozytywnie, klienci trafiają głównie z polecenia,
- Dobra lokalizacja,
- Pełne obłożenie – stabilne i przewidywalne dochody,
- Profesjonalny i zaufany personel,
- Opisane i wdrożone procedury, pomoc posprzedażowa,
- Obiekt po generalnym remoncie, w bardzo dobrym stanie technicznym,
- Duży, zadbany ogród spacerowy z wysoką zielenią, widok na panoramę otwartych terenów o funkcji zieleni izolacyjnej,
- Możliwość rozbudowy obiektu i rozwoju firmy.

DANE OGÓLNE:
Działka
• Pow. 2077 m2
Budynek:
• Powierzchnia użytkowa: 646,50 m2, powierzchnia całkowita: 780 m2,
• Prowadzona działalność: zakład pielęgnacyjno- opiekuńczy dla osób starszych,
• Liczba miejsc: 33 (w pełni obłożone),
Dojazd:
• Droga asfaltowa, parking zewnętrzny,
• Dobry dojazd do Warszawy (blisko trasa S7), odległość od centrum Warszawy: 37 km,
• Bliskość komunikacji publicznej:
- PKP, szybki dojazd z Warszawy i innych miast, na stacji także przystanek autobusu dowozowego na lotnisko
- lotnisko – klienci zagraniczni są pensjonariuszami domu seniora (Francja, Szwecja),

Zapraszam przedsiębiorców i inwestorów, jak również indywidualnych klientów do zapoznania się z ofertą.

Z uwagi na sprzedaż w systemie poufności prezentacja obiektu i pozostałe informacje udzielone zostaną podczas indywidualnych spotkań w siedzibie firmy RE/MAX Gold po podpisaniu klauzuli poufności.

Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości i pomagamy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego, firmowego i inwestycyjnego.

Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży.

CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI – KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI.

Informacje dodatkowe

Umeblowane
Balkon
Ogród
Taras
Blisko lotniska
Blisko przystanku autobusowego
Blisko stacji kolejowej
Dobry dostęp komunikacyjny
Bieżąca woda
Internet
Kanalizacja
Ogrzewanie olejowe
Prąd
Dostępne dla osób niepełnosprawnych
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Menadżer biura - Marta Kulawik - Manager Biura - RE/MAX Gold
Marta Kulawik - Manager Biura

Marta Kulawik - Manager Biura

RE/MAX Gold


Pokaż...
Pokaż...
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Marta Kulawik - Manager Biura

RE/MAX Gold

ul. Kopernika 26
Katowice, Śląskie, Polska
40-064

Ulubione

Podziel się i porównaj


Ostatnio oglądane

Podziel się i porównaj