房子 - 出售 - Mysłowice, Polska


Parter domu do remontu w atrakcyjnej cenie

60 Prusa - Śródmieście - Mysłowice, Polska
二手
ID: 800041001-595
房间总数:
4
卧室数量:
1
淋浴房
2
总面积(平方米)
109.62
占地面积
1,252
建造年份
1939

所在楼层
一楼
Polish
Disclaimer:
属性描述的翻译由G谷歌翻译提供支持,并不保证结果的准确性。翻译可能与原始语言中的描述不匹配。
Atrakcyjna cena i dobrze skomunikowana lokalizacja, spokojna okolica, łatwy dojazd, a może spokojne sąsiedztwo, o tym myśli osoba zainteresowana zakupem nieruchomości. Spełnienie wszystkich tych warunków jednocześnie rzadko bywa możliwe. Ale zdarzają się wyjątki i właśnie z takim przypadkiem mamy do czynienia.

Oferuję do sprzedaży parter piętrowego domu do kapitalnego remontu stanowiący odrębną nieruchomość z osobną księgą wieczystą wraz z udziałem ½ części w gruncie o powierzchni 1252m2 oraz udziałem części wspólnych budynku i urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli poszczególnych lokali.

Nieruchomość zlokalizowana jest w Mysłowicach, przy ul. Prusa 60, w atrakcyjnej dzielnicy Centrum z pełną infrastrukturą handlowo-usługową, w pobliżu osiedla mieszkaniowego.

Rozmieszczenie pomieszczeń w wydzielonym lokalu mieszkalnym jest bardzo funkcjonalne.

Parter o powierzchni użytkowej 109,62m2 składa się z 4 przestronnych i ustawnych pokoi, kuchni ze spiżarnią z oknami od południowego zachodu, dwóch łazienek i przedpokoju.

Zapraszam na wirtualny spacer: https://tour.feelestate.com/view/fullscreen/id/VVZ93

Trzy pokoje, mają okna od strony północnego wschodu, czwarty od południowego zachodu z własną łazienką z oknem od południowego zachodu (można to pomieszczenie przeznaczyć na garderobę). Dwa pokoje od strony północnego zachodu są przejściowe (z dużego pokoju wchodzimy do mniejszego pokoju).

Dom z 1939 r., wybudowany z cegły, w całości ogrodzony, podpiwniczony, strych (części wspólne). Dach pokryty papą. Budynek w dobrym stanie, wymaga ocieplenia i zrobienia elewacji (kwestia ustalenia i podziału kosztów z właścicielami mieszkania na piętrze). Parter domu wymaga kapitalnego remontu, drzwi wejściowe antywłamaniowe, drzwi zewnętrzne oryginalne stare drewniane, okna stare drewniane, ale w dobrym stanie. Na podłogach w pokojach deski podłogowe, w kuchni i przedpokoju gumolit.

Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja.

Parter ogrzewany dwufunkcyjnym piecem gazowym firmy Viessmann zamontowanym w kuchni.

Dużym atutem tej nieruchomości jest bardzo korzystna lokalizacja. Na szczególną uwagę zasługuje bliskość niezbędnych obiektów użyteczności publicznej typowych dla zabudowy miejskiej takich jak szkoła, przedszkole, sklepy, apteka, bank, itp.

Ponadto dogodne połączenia komunikacyjne z Katowicami i Sosnowcem, blisko przystanki autobusowe (300m), do przystanku tramwajowego w kierunku Sosnowca i Katowic 10 minut spacerkiem, do stacji kolejowej (1 km – 12 minut spacerem).

W odległości 600m przedszkole nr 12, szkoła językowa (450m), przedszkole nr 5 i nr 9 (1 km), przedszkole nr 13 (1,5 km), szkoła podstawowa nr 9 (1 km), zespół szkół ogólnokształcących (750m), plac zabaw (900m), boiska i plac zabaw (1,1 km), piekarnia ciastkarnia Kłos (260m), ciastkarnia (450m), sklepy: dwie Biedronki (290m i 750m), Tesco (400m), Społem (700m), AGD Media Expert (600m), Drogeria Rossmann (600m), Lewiatan (950m), Kaufland (1,6 km), studio urody (280m), apteka (450m), przychodnia weterynaryjna (400m), salon fryzjerski (550m), kwiaciarnia (700m), bankomat Eurnet (750m), Urząd Skarbowy (900m), szpital (1 km), przychodnia (1,1 km), kościół (1,1 km), poczta (1,1 km), sklep ogrodniczy (1,5 km), Urząd Miasta (1,5 km), Sąd Rejonowy (1,5 km), siłownia (2,1 km), etc.

Proponowana nieruchomość to idealne miejsce dla aktywnej rodziny, chcącej zamieszkać w Śródmieściu Mysłowic, ale równocześnie ceniącej spokój i zacisze przydomowego ogrodu chroniącego przed wielkomiejskim zgiełkiem. W pobliżu las i ścieżki rowerowe.

Bardzo atrakcyjne położenie z uwagi na bliskość do centrum, licznych punktów handlowo-usługowych oraz najważniejszych węzłów komunikacyjnych. Do centrum Katowic 15 km (15 min. samochodem).

Zapraszam do obejrzenia i nabycia nieruchomości.

Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości i pomagamy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego.

Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży.

CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI – KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI.

设施

便利店
公交站附近
学区房
良好的可到达的交通
近医院
近火车站
邻近森林
下水道
燃气 - 暖气
电力
西
发布消息的中介/经纪人提供的所有信息均被视为可靠信息,但并不能完全保证,每条信息都应单独验证。我们不对此做出任何形式的担保或声明。
经纪人
团队经理 - Marta Kulawik - Manager Biura - RE/MAX Gold
Marta Kulawik - Manager Biura

Marta Kulawik - Manager Biura

RE/MAX Gold


显示全部...
显示全部...
显示全部...
显示全部...

发送信息

 
Marta Kulawik - Manager Biura

RE/MAX Gold

ul. Kopernika 26
Katowice, Śląskie, 波兰
40-064

收藏夹

分享 & 比较


最近查看过的信息

分享 & 比较