Kantoor - Te Huur - Katowice, Polska


Lokale na gabinety lekarskie, fizjoterapii lub biuro

 Maandelijkse huur
 
[Maandelijks]
Reymonta - Katowice, Polska
Gebruikt
Datum beschikbaar: 14/01/2019
ID: 800041040-1
Aantal kamers
2
Perceeloppervlakte (m²):
65
Bouwjaar:
1939

Aantal Woonlagen
4
Verdieping
3
Huidig gebruik:
przystosowane do usług medycznych
Toekomstig gebruik:
biura lub pracownie
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Oferta dotyczy lokalu zlokalizowanego w Katowicach ul. Reymonta 6, najlepiej nadającego się na działalność medyczną w tym gabinety lekarskie, stomatologiczne, fitoterapii lub inne. Również na działalność paramedyczną lub na biura i pracownie. Lokal zlokalizowany w budynku przy ulicy Reymonta 6 na 3 piętrze z windą składa się z 5 pomieszczeń z których 4 są dostepne w ramach umowy wynajmu.
Dwa pomieszczenia na gabinety lub biura spełniaja wszystkie wymogi prawne dla prowadzenia działalności medycznej w rozumieniu ustawy. Wyposażone są w umywalki i odpowiednie wykładziny. Pomieszczenia mają wysokość ok 3m. Każdy z gabinetów posiada okno. Oba pomieszczenia zasadnicze są ze sobą połączone za pomocą szerokich rozsuwanych drzwi co umożliwia ich połączenie w jedną przestrzeń w razie potrzeby. W sufitach podwieszanych jest zabudowane oświetlenie pomieszczeń. Do tych pomieszczeń przynależy część wspólna w postaci pomieszczenia przy wejściu które może służyć jako poczekalnia oraz łazienka z ubikacją, umywalką oraz kabiną prysznicową. Woda podgrzewana jest przez podgrzewacz zasilany siłą który umożliwia prawidłowe podgrzewanie wody w całym zakresie temperatur. W lokalu nie ma gazu. Ogrzewanie centralne z kotłowniu w budynku w ramach opłaty za media która zawiera również zużycie prądu, wody oraz wywóz odpadów. Do pomieszczenia wejściowego przynależy małe pomieszczenie gospodarcze do przechowywania sprzętu gospodarczego. Jest możliwość po podpisaniu stosownej umowy z operatorem, podłączenia telefonów stacjonarnych oraz internetu. Węzeł operatorski znajduje się w piwnicy budynku do którego podłączony jest lokal z gniazdami na urządzenia końcowe abonenckie takie jak router-y, aparaty telefoniczne lub fax-y. Wszystkie pomieszczenia i instalacje po remoncie. Czynsz za wynajem 1400PLN/miesiąc netto plus opłata za media 450PLN/mieisąc netto.
Utilities
450 PLN Maandelijks

Kenmerken:

rolstoel toegankelijk
Ondanks de zorg die door de RE/MAX makelaars aan de correcte invoer van de gegevens besteed wordt, kan RE/MAX niet verantwoordelijk gehouden en/of aansprakelijk gesteld worden voor eventuele fouten, omissies en/of onvolkomenheden in de gegevens.
Bemiddelende Makelaar
Monika Leszczyńska - RE/MAX Gold
Monika Leszczyńska
Toon...
Toon...
Toon...

VERSTUUR BERICHT

 
Monika Leszczyńska

RE/MAX Gold

ul. Kopernika 26
Katowice, Śląskie, Polen
40-064

Favorieten

Share & Compare


Laatst bekeken

Share & Compare