भवन हेतु भूमि का प्लॉट - बिक्री के लिए - Kłobuck, Polska


Działka budowlana pod Twój wymarzony dom

Witosa - Kłobuck, Polska
Used
ID: 800141008-30
कुल वर्गमीटर
1,387
लॉट आकार (मी²)
1,387
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Szukasz działki idealnej pod dom jednorodzinny z dostępem do miejskiej komunikacji i infrastruktury? Jest to idealna propozycja właśnie dla Ciebie!

Oferuję do sprzedaży działkę zlokalizowaną w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Kłobuck przy ul. Witosa, w bardzo bliskiej odległości do wszystkich punktów usługowych i gastronomicznych. Numer ewidencyjny działki: 168/2. Istnieje możliwość dokupienia działki sąsiedniej z boku lub z tyłu.

Nieruchomość jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego symbolem MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Uchwała Nr 84/VII/2019 z dn. 07.05.2019r.

Działka znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji w otoczeniu nowo powstałych domów jednorodzinnych. Płaska powierzchnia o kształcie prostokąta o wymiarach 35 m x 40 m i łącznej powierzchni 1387 m2.

Kłobuck jest ośrodkiem administracyjnym, kulturalnym i gospodarczym o znaczeniu regionalnym w subregionie północnym województwa śląskiego. Położony jest w bliskim sąsiedztwie Częstochowy i jest miastem wspierającym rozwój aglomeracji częstochowskiej.

Obecnie działka jest niezabudowana, co daje niemalże nieograniczone możliwości aranżacyjne. Działka znajduje się w pierwszym pasie przeznaczonym do zabudowy. Dojazd do działki drogą asfaltową.

W drodze dostępne media tj.: woda, prąd, kanalizacja.

Zamieszkując w tym miejscu zyskujesz przede wszystkim spokojną lokalizację, bliski dostęp do całej infrastruktury, a jednocześnie mieszkasz wśród natury. Najbardziej atrakcyjnym atutem okolicy jest Zalew Zakrzew zlokalizowany w odległości 5 km.

Zalew Zakrzew - akwen i jego otoczenie w latach 2009-2010 poddane zostały rewitalizacji, mają one stanowić atrakcyjne miejsce wypoczynku. Utworzono place zabaw dla dzieci, ogólnodostępny grill, molo wyznaczające strefę kąpielową, przebieralnie, prysznice. Przy zalewie w sezonie letnim działa ogródek piwny, znajdują się tu także altany widokowe.

Dla osób pracujących w Częstochowie dojazd do pracy nie będzie stanowił dużego kłopotu, dzięki nowo powstałej drodze Częstochowa-Kłobuck-Częstochowa. Odległość do granic Częstochowy to jedyne 15 km, ok. 20 minut samochodem.

Spodobała Ci się ta nieruchomość? Dlatego nie czekaj i zainwestuj pieniądze w atrakcyjną działkę, na której zbudujesz swój dom.

Zadzwoń i umów się na spotkanie!


CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚĆ - KUPUJĄCY NIE PŁACI
WYNAGRODZENIA AGENCJI.

Anna Gruca - Radzioch - Agent nieruchomości, tel.: 574 911 679
माना जाता है कि सूचीकरण एजेंट/दलाल (ब्रोकर) द्वारा दी गई सभी सूचनाएँ विश्वसनीय होंगी, लेकिन इसकी गारंटी नहीं है और उनकी पुष्टि स्वतंत्र ढंग से की जानी चाहिए। किसी भी प्रकार की वारंटी या अभिवेदन उपलब्ध नहीं कराए गए हैं।
Managing Agent
Anna Gruca-Radzioch - RE/MAX Trend
Anna Gruca-Radzioch

Anna Gruca-Radzioch

RE/MAX Trend


Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Anna Gruca-Radzioch

RE/MAX Trend

ul. Brzozowa 2/8
C.H. Jagiellończycy (Okraglak, II piętro)

Częstochowa, Śląskie, पोलैंड
42-200

पसंदीदा

Share & Compare


हाल ही में देखा गया

Share & Compare