विला - बिक्री के लिए - Nowy Sącz, Polska


Luksusowy dom w gm. Chełmiec w okolicy jeziora

 मूल्य पूछ रहा
65 Kurów - Nowy Sącz, Polska
Used
Date Available: 21/08/2019
ID: 800211007-29
कुल कमरे:
6
बेडरूमों की संख्या:
3
बाथरूमों की संख्या
3
कुल वर्गमीटर
200
लॉट आकार (मी²)
8,600
Built Area (m²)
116
निर्माण वर्ष
2017

मंज़िलों की संख्या:
1
शौचालय कमरों की संख्या:
3
घन आयतन (मी³):
752.00
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Oferuję Państwu duży, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 169,81 m2 położony w Kurowie - gmina Chełmiec, powiat nowosądecki, woj małopolskie usytuowany na dużej 86 arowej działce.

Nieruchomość wyposażona w infrastrukturę elektryczną, gazową oraz własne ujęcie wody (studnia) oraz zbiornik wybieralny (szambo). Nieruchomość z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej.

Budynek mieszkalny, jednorodzinny, wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, bez podpiwniczenia, z dachem dwuspadowym, wykonany w technologii tradycyjnej na przestrzeni lat 2013-2017.
Wybudowany wg projektu "Dom w Antonówkach 2" (z małymi korektami w celu poprawienia użyteczności).

Parter domu został przeznaczony na pobyt dzienny domowników, w którym znajduje się główne wejście do budynku - wiatrołap, kuchnia, jadalnia, salon, korytarz schody, hol, łazienka oraz pomieszczenie biurowe wraz z łazienką (w miejsce garażu). Poddasze zostało przeznaczone zarówno na pobyt dzienny jaki i nocny domowników i składa się z czterech pokoi, garderoby, holu, łazienki i pralni.

Ogólne dane budynku:
- powierzchnia zabudowy : 115,70 m2
- powierzchnia użytkowa: 169,81 m2
- powierzchnia całkowita: 200,52 m2
- kubatura brutto: 752,50 m2

Budynek wykonany jest przy zastosowaniu nowoczesnej technologii i zastosowaniem materiałów z najwyższej półki. Posiada bardzo dobry układ funkcjonalny pomieszczeń. Standard i wyposażenie pomieszczeń jest bardzo dobre.

Dom wewnątrz również jest w całości wykończony wysokiej jakości materiałami. Kupujesz go w pełni umeblowany oraz wyposażony we wszystkie niezbędne urządzenia. Gotowy do zamieszkania od zaraz.

Nieruchomość wyposażona w instalację alarmową oraz monitoring. Przygotowana instalacja pod budowę basenu zewnętrznego.

KURÓW leży w Kotlinie Sądeckiej u podnóża Pogórza Rożnowskiego, przy drodze krajowej nr 75, która na tutejszym moście drogowym przecina rzekę Dunajec. Przy wysokim poziomie wody w jeziorze teren po lewej stronie drogi staje się ogromnym rozlewiskiem i można uznać, że od mostu zaczyna się Jezioro Rożnowskie. po prawej stronie drogi znajdują się stawy, które są miejscem uprawiania wędkarstwa i letniego wypoczynku dla mieszkańców okolicznych miejscowości.

Nieruchomość zabudowana i zagospodarowana.
Zabudowę stanowią budynek mieszkalny jednorodzinny i budynek garażu oraz inne elementy tj utwardzony podjazd, teren wokół domu oraz plac manewrowy wyłożony kostką brukową, altana, urządzona zieleń oraz sad owocowy liczący ok 60 drzewek (m.in. wiśnia, czereśnia, jabłoń). Działka jest w całości ogrodzona.

Umów się na prezentację i sam oceń potencjał tej nieruchomości. Dom wraz z tak obszernym areałem jest idealny do zamieszkania zarówno dla pary jak i dużej rodziny. Polecam! Adam Bazuń tel: 887 811 231

विशेषताएँ

Villa
Balcony
Exterior Views
Garage
Garden
Terrace/Deck
Furnished
Country Side
Mountains
Near Bus
Near to wood
View - Lake
View - Mountain
North
West
Electricity
Gas
Gas - Heating
Sewer
Water - Autonome

कमरे

Dimensions

Room Size

बैठक कक्ष (ड्राइंग रूम)
z klimatycznym kominkiem

भोजन कक्ष (डाइनिंग रूम)
z dużym sześcioosobowym stołem

रसोई (किचन)
w zabudowie na wymiar w wysokim standardzie

विश्राम कक्ष (लाउंज)
funkcjonalny i dobrze skomunikowany

गैरेज
wolnostojący - połączony z przydomowym składzikiem

कार्य कक्ष (वर्क रूम)
z odrębną łazienką i toaletą

अटलांटा
drewniana

लॉन्डरी (धुलाई-घर)
z suszarnią

स्टोररूम
wolnostojący - połączony z garażem

बेडरूम
z obszerną garderobą

माना जाता है कि सूचीकरण एजेंट/दलाल (ब्रोकर) द्वारा दी गई सभी सूचनाएँ विश्वसनीय होंगी, लेकिन इसकी गारंटी नहीं है और उनकी पुष्टि स्वतंत्र ढंग से की जानी चाहिए। किसी भी प्रकार की वारंटी या अभिवेदन उपलब्ध नहीं कराए गए हैं।
Managing Agent
Adam Bazuń - RE/MAX Perfect
Adam Bazuń

Adam Bazuń

RE/MAX Perfect


Show...
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Adam Bazuń

RE/MAX Perfect

Nawojowska 97
Nowy Sącz, Małopolskie, पोलैंड
33-300

पसंदीदा

Share & Compare


हाल ही में देखा गया

Share & Compare