Terreno - Venda - Łąki, Polska


Budowlana /1212 m2 / Łąki nad Zegrzem

Cisowa - Łąki, Polska
Usado
Date Available: 24/09/2018
ID: 810051016-2
Total m²
1,212
Tam. do Lote (m²)
1,212
Polish
Disclaimer:
A tradução da descrição do imóvel foi feita com o serviço Google Translate o que não garante a precisão do resultado. A tradução pode não ser exactamente o que está na língua original.
Zakup bez prowizji (0% od kupującego)

Oferuję na sprzedaż działkę letniskową z możliwością zabudowy o powierzchni 1212 m2 położoną w Łąkach, w gminie Radzymin.


OPIS
Działka o powierzchni 1212 m2 w kształcie kwadratu o wymiarach ok. 33 m x 36 m; teren płaski, ogrodzony, częściowo zalesiony, dojazd ul. Cisową. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna letniskowa i całoroczna. Istnieje możliwość kupienia sąsiednich działek co zwiększa powierzchnię nieruchomości do 2 700 m2.
Działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i zgodnie z MPZP miasta i gminy Radzymin uchwalonym 19.06.1998 r. przedmiotowe działki są położone na terenie przeznaczonym pod zabudowę letniskową (oznaczenie na rysunku planu symbolem UTL1, budynek do 2 kondygnacji)

LOKALIZACJA
Łąki to malownicza miejscowość położona pośród lasów w pobliżu Jeziora Zegrzyńskiego. Przedmiotowe działki są położone na peryferiach Łąk (w obrębie 0010 Łąki), w gminie Radzymin, w powiecie wołomińskim, w województwie mazowieckim.

Odległość od trasy nr S8 – 10 km
Odległość od Warszawy – 35 km

MEDIA
prąd i woda

Características:

Vistas Exteriores
Perto da Floresta
Perto de Autocarro
Perto de Escola(s)
Este
Norte
Oeste
Sul
Água (Furo)
Electricidade
Todas as informações presentes nesta página são da inteira responsabilidade do Agente/Director da Agência RE/MAX. Devem ser consideradas verdadeiras não excluindo, no entanto, a necessidade de serem verificadas. Estas informações não têm qualquer carácter vinculativo.
Agente
Marcin Balicki - RE/MAX Best
Marcin Balicki

Marcin Balicki

RE/MAX Best


Ver Telefone...
Ver Telefone...

Enviar mensagem

 
Marcin Balicki

RE/MAX Best

al. Jerozolimskie 55 lok. 15
Warszawa, Mazowieckie, Polónia
00-697

Favoritos

Partilhar & Comparar


Visto Recentemente

Partilhar & Comparar