Terrain à bâtir - Vente - Łąki, Polska


Działka budowlana na sprzedaż, Łąki

 Prix demandé
Weteranów - Łąki, Polska
Used
Date de disponibilité: 10/12/2018
ID: 810051016-7
6,583
Surface du terrain
33x137
Surface terrain (m²)
6,583
Polish
Disclaimer:
Les traductions de description des biens sont effectuées par Google Traduction. L'exactitude des traductions n'est pas garantie. La traduction peut ne pas correspondre à la description en langue originale.
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6 583 m2 położona w Łąkach przy ul. Weteranów, w gminie Radzymin w powiecie wołomińskim, w województwie mazowieckim.
Oferta ekskluzywna. Całość wynagrodzenia agencji pokrywa Sprzedający.
OPIS
Działka o powierzchni 6 583 m2 w kształcie trapezu o wymiarach ok. 34 m x 137 m; teren płaski. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Działka położona jest w granicach Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, w strefie zurbanizowanej.
Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działka o nr ewidencyjnym 127/12 położona jest w terenach zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej o charakterze miejskim lub willowym, oznaczonym symbolem „MN2”. Dopuszcza się zabudowę bliźniaczą, realizację obiektów usługowych wbudowanych lub wolno stojących o uciążliwości nie przekraczającej granic działki budowlanej. Ustala się maksymalną wysokość zabudowy na 2 kondygnacje.
LOKALIZACJA
Łąki to malownicza miejscowość położona pośród lasów w pobliżu Jeziora Zegrzyńskiego. Półtora kilometra od działki położona jest Niepubliczna Szkoła Podstawowa. Do najbliższego sklepu spożywczego idzie się 5 minut, a przystanek autobusowy ZTM jest tuż przy działce.
Kierując się wzdłuż ulicy Fortowej można trafić do Fortu Beniaminów, zbudowanego w 1904 roku oraz miejscowości Białobrzegi, położonej bezpośrednio nad jeziorem Zegrzyńskim.

Odległość od trasy nr S8 – 10 km
Odległość od Warszawy – 35 km

MEDIA
prąd i woda


Caractéristiques

Eau courante
Est
Nord
Ouest
Sud
Près de bus
Près des commerces
Près d'un bois
Près d'une voie rapide
La présente annonce immobilière a été rédigée sous la responsabilité éditoriale de l'agent commercial en charge de ce bien.
Agent en charge
Marcin Balicki - RE/MAX Best
Marcin Balicki

Marcin Balicki

RE/MAX Best


Montrer...
Montrer...

Programmons une visite

 
Marcin Balicki

RE/MAX Best

al. Jerozolimskie 55 lok. 15
Warszawa, Mazowieckie, Pologne
00-697

Favoris

Partager et comparer


Derniers biens affichés

Partager et comparer