Građevinsko zemljište - Za prodaju - Łąki, Polska


Działka budowlana na sprzedaż, Łąki

 Tražena cijena
Weteranów - Łąki, Polska
Korišteno
Date Available: 10/12/2018
ID: 810051016-7
Total m2
6,583
Veličina parcele:
33x137
Veličina parcele (m2)
6,583
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6 583 m2 położona w Łąkach przy ul. Weteranów, w gminie Radzymin w powiecie wołomińskim, w województwie mazowieckim.
Oferta ekskluzywna. Całość wynagrodzenia agencji pokrywa Sprzedający.
OPIS
Działka o powierzchni 6 583 m2 w kształcie trapezu o wymiarach ok. 34 m x 137 m; teren płaski. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Działka położona jest w granicach Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, w strefie zurbanizowanej.
Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działka o nr ewidencyjnym 127/12 położona jest w terenach zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej o charakterze miejskim lub willowym, oznaczonym symbolem „MN2”. Dopuszcza się zabudowę bliźniaczą, realizację obiektów usługowych wbudowanych lub wolno stojących o uciążliwości nie przekraczającej granic działki budowlanej. Ustala się maksymalną wysokość zabudowy na 2 kondygnacje.
LOKALIZACJA
Łąki to malownicza miejscowość położona pośród lasów w pobliżu Jeziora Zegrzyńskiego. Półtora kilometra od działki położona jest Niepubliczna Szkoła Podstawowa. Do najbliższego sklepu spożywczego idzie się 5 minut, a przystanek autobusowy ZTM jest tuż przy działce.
Kierując się wzdłuż ulicy Fortowej można trafić do Fortu Beniaminów, zbudowanego w 1904 roku oraz miejscowości Białobrzegi, położonej bezpośrednio nad jeziorem Zegrzyńskim.

Odległość od trasy nr S8 – 10 km
Odległość od Warszawy – 35 km

MEDIA
prąd i woda


Karakteristike:

Voda
U blizini autobusa
U blizini ceste za motorna vozila
U blizini šume
U blizini trgovina
Istok
Jug
Sjever
Zapad
Sve informacije dane od agenta smatraju se važećim, no moraju se zasebno procijeniti.
Managing Agent
Marcin Balicki - RE/MAX Best
Marcin Balicki

Marcin Balicki

RE/MAX Best


Prikaži...
Prikaži...

Pošaljite poruku

 
Marcin Balicki

RE/MAX Best

al. Jerozolimskie 55 lok. 15
Warszawa, Mazowieckie, Poljska
00-697

Favoriti

Share & Compare


Nedavno pogledano

Share & Compare