Zazidljivo zemljišče - Prodamo - Łąki, Polska


Działka budowlana na sprzedaż, Łąki

 Povpraševana cena
Weteranów - Łąki, Polska
Bila v uporabi
Na voljo bo: 10/12/2018
ID: 810051016-7
Skupaj m²
6,583
Velikost zemljišča:
33x137
Velikost zemljišča (m2)
6,583
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6 583 m2 położona w Łąkach przy ul. Weteranów, w gminie Radzymin w powiecie wołomińskim, w województwie mazowieckim.
Oferta ekskluzywna. Całość wynagrodzenia agencji pokrywa Sprzedający.
OPIS
Działka o powierzchni 6 583 m2 w kształcie trapezu o wymiarach ok. 34 m x 137 m; teren płaski. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Działka położona jest w granicach Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, w strefie zurbanizowanej.
Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działka o nr ewidencyjnym 127/12 położona jest w terenach zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej o charakterze miejskim lub willowym, oznaczonym symbolem „MN2”. Dopuszcza się zabudowę bliźniaczą, realizację obiektów usługowych wbudowanych lub wolno stojących o uciążliwości nie przekraczającej granic działki budowlanej. Ustala się maksymalną wysokość zabudowy na 2 kondygnacje.
LOKALIZACJA
Łąki to malownicza miejscowość położona pośród lasów w pobliżu Jeziora Zegrzyńskiego. Półtora kilometra od działki położona jest Niepubliczna Szkoła Podstawowa. Do najbliższego sklepu spożywczego idzie się 5 minut, a przystanek autobusowy ZTM jest tuż przy działce.
Kierując się wzdłuż ulicy Fortowej można trafić do Fortu Beniaminów, zbudowanego w 1904 roku oraz miejscowości Białobrzegi, położonej bezpośrednio nad jeziorem Zegrzyńskim.

Odległość od trasy nr S8 – 10 km
Odległość od Warszawy – 35 km

MEDIA
prąd i woda


Značilnosti/posebnosti nepremičnine:

Voda
Bližina gozda
V bližini avtobusne postaje
V bližini avtoceste
V bližini trgovskega centra
Jug
Sever
Vzhod
Zahod
Vse informacije o nepremičninah, ki jih je objavil posamezni vodja agencije ali nepremičninski posrednik, so točne, ker pa ne moremo jamčiti za njihovo resničnost, jih je potrebno še posamično preveriti.
Nepremičninski svetovalec
Marcin Balicki - RE/MAX Best
Marcin Balicki

Marcin Balicki

RE/MAX Best


Prikaži...
Prikaži...

POŠLJITE SPOROČILO

 
Marcin Balicki

RE/MAX Best

al. Jerozolimskie 55 lok. 15
Warszawa, Mazowieckie, Poljska
00-697

Priljubljene nepremičnine

Deli & Primerjaj


Zgodovina ogledov

Deli & Primerjaj