Rūpnieciskais - Pārdošana - Milanówek, Polska


Duży gotowy obiekt na firmę handlowo-produkcyjną.

 Pārdevēja cena
Łąkowa - Milanówek, Polska
Lietots
ID: 810251001-14
Uzbūvēšanas gads
1998
Polish
Disclaimer:
Īpašumu aprakstu tulkojumu nodrošina Google Translate, un rezultātu precizitāte netiek garantēta. Iespējams, tulkojums nebūs atbilstošs aprakstam oriģinālajā valodā.
Budynek na dużej działce. Powierzchnia magazynowa, produkcyjna i biurowa. Milanówek.
Budynek wybudowany w 1998 r. Regularnie serwisowany, w idealnym stanie. Kompletnie wyposażony – wszystkie systemy: telewizja przemysłowa, okablowanie, AC itd.
Na działce o powierzchni 5626 m2 znajduje się budynek z częścią magazynową- produkcyjną o powierzchni 409 m2, oraz część biurowa składająca się z 2 pięter o łącznej powierzchni 733 m2. Możliwość łatwych zmian w funkcjonalnościach wybranych powierzchni - zmian w proporcjach przeznaczenia !
Nieruchomość bardzo dobrze zlokalizowana ( Warszawa-Śląsk- Poznań). W odległości 1 km w linii prostej znajduje się droga wojewódzka nr 719 która przebiega przez Warszawę oraz powiaty: pruszkowski, grodziski i żyrardowski.
Cena ofertowa jest ceną netto.


Visa objekta brokera/aģenta norādītā informācija tiek uzskatīta par uzticamu, taču nav pārbaudīta, tāpēc to būtu vēlams pārbaudīt individuāli. Netiek sniegtas nekādas garantijas vai pārstāvības.
Aģents
Brokeris/Īpašnieks - Rafał Bielecki - RE/MAX Smart
Rafał Bielecki

Rafał Bielecki

RE/MAX Smart


Parādīt...

SŪTĪT ZIŅOJUMU

 
Rafał Bielecki

RE/MAX Smart

Korfantego 58
Warszawa, Mazowieckie, Polija
01-496

Izlase

Share & Compare


Nesen skatīts

Share & Compare