Industria - Venda - Milanówek, Polska


Duży gotowy obiekt na firmę handlowo-produkcyjną.

 Asking Price
Łąkowa - Milanówek, Polska
Usado
ID: 810251001-14
Ano Construção
1998
Polish
Disclaimer:
A tradução da descrição do imóvel foi feita com o serviço Google Translate o que não garante a precisão do resultado. A tradução pode não ser exactamente o que está na língua original.
Budynek na dużej działce. Powierzchnia magazynowa, produkcyjna i biurowa. Milanówek.
Budynek wybudowany w 1998 r. Regularnie serwisowany, w idealnym stanie. Kompletnie wyposażony – wszystkie systemy: telewizja przemysłowa, okablowanie, AC itd.
Na działce o powierzchni 5626 m2 znajduje się budynek z częścią magazynową- produkcyjną o powierzchni 409 m2, oraz część biurowa składająca się z 2 pięter o łącznej powierzchni 733 m2. Możliwość łatwych zmian w funkcjonalnościach wybranych powierzchni - zmian w proporcjach przeznaczenia !
Nieruchomość bardzo dobrze zlokalizowana ( Warszawa-Śląsk- Poznań). W odległości 1 km w linii prostej znajduje się droga wojewódzka nr 719 która przebiega przez Warszawę oraz powiaty: pruszkowski, grodziski i żyrardowski.
Cena ofertowa jest ceną netto.


Todas as informações presentes nesta página são da inteira responsabilidade do Agente/Director da Agência RE/MAX. Devem ser consideradas verdadeiras não excluindo, no entanto, a necessidade de serem verificadas. Estas informações não têm qualquer carácter vinculativo.
Agente
Director(a) de Agência - Rafał Bielecki - RE/MAX Smart
Rafał Bielecki

Rafał Bielecki

RE/MAX Smart


Ver Telefone...

Enviar mensagem

 
Rafał Bielecki

RE/MAX Smart

Korfantego 58
Warszawa, Mazowieckie, Polónia
01-496

Favoritos

Partilhar & Comparar


Visto Recentemente

Partilhar & Comparar