Holiday Apartment - For Sale - Gdańsk, Poland


BRABANK - dwa sąsiednie apartamenty.

 Asking Price
Stara Stocznia - Gdańsk, Poland
ID: 790171001-23
Total Rooms:
8
Total SqM
194.75
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe apartamenty w Brabanku. W 2017 roku inwestycja została wyróżniona tytułem najlepszego osiedla mieszkaniowego w Polsce. Charakterystyczna miedziana elewacja, duże przeszklenia, zielony taras na całej pierwszej kondygnacji, ekskluzywny fitness dostępny tylko dla mieszkańców, strefy wejścia z reprezentacyjną recepcją - to tylko niektóre z elementów tworzących z Brabanku miejsce przyjazne i niepowtarzalne.
Prezentowane apartamenty to dwa, sąsiadujące ze sobą lokale znajdujące się na trzecim piętrze w budynku A – ul. Stara Stocznia 2. Oba zostały zaaranżowane na dwa niezależne mieszkania. Z każdego z nich, dzięki zachodniej ekspozycji, możemy podziwiać niepowtarzalną panoramę gdańskiej starówki.
Zarówno apartament 43 jak i 42 zostały podzielone na część a i b. Przechodzimy do nich przez niewielki korytarz z dużym lustrem. Obie części to pokój z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka. Oba apartamenty mają w sumie dwa balkony i taras. W cenie każdego z apartamentów znajduje się komórka lokatorska i dwa miejsca postojowe. Przemyślana koncepcja podzielenia dwóch apartamentów na cztery mniejsze lokale daje duże możliwości przyszłym właścicielom.
Zapraszam.

All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Associate - Właściciel biura Joanna Lendzion - RE/MAX Nieruchomości Na Plus
Właściciel biura Joanna Lendzion
Show...
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Właściciel biura Joanna Lendzion

RE/MAX Nieruchomości Na Plus

Jabłoniowa 20 lok 112
Gdańsk, Pomorskie, Poland
80-175

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare