Office - For Sale - Poznan, Poland


Duży lokal biurowo-usługowy, świetna lokalizacja

 Asking Price
Kościelna - Jezyce - Poznan, Poland
Used
ID: 790121010-63
Total Rooms:
10
Built Area (m²)
512
Year Built
2001

Present Use:
pomieszczenia biurowe
Future Use:
biurowo-usługowe
Elevators
1
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Świetna lokalizacja na Jeżycach, w kilkunastoletniej plombie. Ogromna, ponad 500-metrowa przestrzeń biurowo-usługowa z możliwością dowolnej aranżacji pomieszczeń. To doskonałe miejsce na siedzibę firmy lub na inwestycję.

Oferowana nieruchomość znajduje się przy ul. Kościelnej 21, jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic miasta, a jednocześnie jednej z głównych ulic przelotowych śródmieścia. Jej główne wejście prowadzi przez efektowny, przeszklony hol. Ponadto do nieruchomości przynależą 4 miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej.

Nieruchomość o powierzchni 512 m2 mieści się w budynku z 2001 r. Przeszklony hol z recepcją znajdujący się na parterze (ok. 60 m2) daje świetne możliwości ekspozycji od strony ulicy. W najwyższym miejscu ma 7,6 m, w najniższym – 3,8 m.

Na piętro, gdzie znajdują się główne pomieszczenia, prowadzi klatka schodowa oraz wewnętrzna winda (obecnie nieczynna). Nieruchomość, w której w chwili obecnej siedzibę mają dwie firmy, posiada również drugie, niezależne wejście – zewnętrzne schody prowadzące do pomieszczeń znajdujących się w głębi budynku.

Na przestronnym holu na piętrze znajduje się kolejna recepcja oraz ciągi komunikacyjne prowadzące do poszczególnych pomieszczeń. Całą tę przestrzeń można jednak dowolnie zaaranżować. Obecnie wydzielono z niej w sumie 9 pomieszczeń biurowych, z których największe ma 67 m2, a najmniejsze 13 m2. Cała ta przestrzeń to znacznie ponad 400 m2.

Na piętrze mieszczą się również: 2 aneksy kuchenne, 4 pomieszczenia gospodarcze oraz 3 łazienki. Pomieszczenia te zajmują łącznie ok. 40 m2.

Więcej szczegółowych informacji, w tym plany pomieszczeń, na życzenie zainteresowanych.

Ulica Kościelna charakteryzuje się sporym natężeniem ruchu samochodowego i pieszego. Dochodzi ona w pobliżu Rynku Jeżyckiego do ul. Dąbrowskiego – jednej z głównych arterii Poznania. Okolica jest dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki autobusom (do przystanku ok. 100 m) i tramwajom kursującym oddaloną o 300 m ul. Dąbrowskiego. Znajduje się tu sporo sklepów, punktów usługowych i gastronomii.

O poznańskich Jeżycach mówi się, że to nie tylko dzielnica, ale wręcz styl życia. Ta część miasta stopniowo odzyskuje zresztą swój niepowtarzalny, zatracony nieco w czasach PRL-u, charakter. Zaplanowana jest również rewitalizacja ul. Kościelnej, którą wyróżnia nietypowy kształt – dość szeroki owalny teren otaczają dwie jednokierunkowe jezdnie. Obszar między nimi zajmują obecnie parking i stacja paliw, które zostaną zlikwidowane. Zamiast nich powstanie piękny, ogólnodostępny zielony skwer ze ścieżkami spacerowymi i zbiornikiem wodnym.

Zapraszam na prezentację.

Features

Garage
Electricity
Gas
Water
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Kamila Tobolska - RE/MAX Experts
Kamila Tobolska

Kamila Tobolska

RE/MAX Experts


Show...
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Kamila Tobolska

RE/MAX Experts

Poznańska 3/7
Poznan, Wielkopolskie, Poland
60-848

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare