Biuro - Sprzedaż - Warszawa, Polska


Lokal biurowy, 22 mkw, ul.Wspólna, LUX

Wspólna - Śródmieście - Warszawa, Polska
Rynek wtórny
Dostępne od: 06/12/2017
ID: 810131002-76
Powierzchnia całkowita (m²)
22.02

Liczba pięter
5
Przeznaczenie
księgowść
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Szukasz lokalu pod działalność biurową/usługową w prestiżowej lokalizacji i kamienicy?To zapraszamy do Nas!

Co:

Posiadamy do sprzedaży lokal biurowy o powierzchni 22.02 mkw, w centrum Warszawy. Lokal zlokalizowany jest w doskonałym punkcie u zbiegu ulic Marszałkowskiej i Wspólnej.
Przedmiotowa nieruchomość do sprzedaży znajduję się na parterze w inwestycji „Rezydencja na Wspólnej”. Budynek przedstawia przedwojenny styl klasycznej elegancji. Jest to odrestaurowana i zmodernizowana kamienica w 2007, w której do której od strony północnej dobudowano nowoczesną oficynę. Na pierwszej kondygnacji znajdują się lokale użytkowe oraz ekskluzywne apartamenty w ilości 50 mieszkań.

Podczas prac wykończeniowych zostały użyte najlepsze, dostępne na rynku materiały budowlane, stąd też eleganckie klatki, podwórko wyłożone kostką granitową oraz zachowana fontanna. Budynek posiada także wszystkie nowoczesne rozwiązania techniczne, dlatego jest to wyjątkowe połączenie przedwojennej elegancji z osiągnięciami techniki.

Lokal znajduję się na parterze i stanowi otwartą przestrzeń z możliwością wydzielenia dwóch pomieszczeń (dwa duże okna). Lokal zadbany, czysty oraz słoneczny. Na podłodze wykładzina oraz gładź na ścianach. Łazienka znajduje się na korytarzu do wspólnego korzystania przez inne lokale. Wejście od ulicy Wspólnej, od wewnątrz patio. W budynku podjazd dla wózków oraz winda.

Jaką działalność można prowadzić:
- kancelaria prawna
- biuro księgowe
- Foto atelier
- firmy usługowe z częścią biurową
- inne

Stan budynku:
Bardzo wysoki standard budynku. Podwórko z zachowaną fontanną oraz zielenią. Klasyczny styl. Dla wymagających klientów. Budynek monitorowany, z ochroną i usługami concierge.
Opis otoczenia (lokalnej społeczności)

Ścisłe centrum, tramwaj, metro, autobus
Opis otoczenia (lokalnej społeczności)

Ścisłe centrum, tramwaj, metro, autobus
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Agent - Ewelina Kulesza - właściciel biura - RE/MAX City
Ewelina Kulesza - właściciel biura
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Ewelina Kulesza - właściciel biura

RE/MAX City

ul. Bagno 2 lok. 94
Warszawa, Mazowieckie, Polska
00-112

Ulubione


Ostatnio oglądane