Biuro - Wynajem - Bielsko-Biała, Polska


Reprezentacyjny lokal biurowy w centrum bielskiej Starówki

 Miesięczny czynsz najmu
 
[Miesięcznie]
4 Plac Św. Mikołaja - Bielsko-Biała, Polska
Rynek pierwotny
Dostępne od: 30/01/2018
ID: 800061048-3
Całkowita liczba pokoi
3
Powierzchnia całkowita (m²)
70
Powierzchnia działki (m²)
70
Year/Month Built
2018/01

Liczba pięter
3
Piętro
2
Czynsz za m²
35.00
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Do wynajęcia lokal biurowy składający się z trzech pomieszczeń, korytarza oraz łazienki, na 2 piętrze w reprezentacyjnej zabytkowej kamienicy przy pl. św. Mikołaja 4 w Bielsku-Białej w sąsiedztwie Katedry św. Mikołaja. Obiekt oddany do użytku w styczniu 2018 roku. Całkowicie odremontowany, wysoki standard, lokale klimatyzowane, stolarka drewniana, podłogi drewniane, łazienki wyposażone. Do lokalu przynależy loggia od strony północnej. Obiekt posiada własną nowoczesną windę osobową, przystosowany i przyjazny osobom niepełnosprawnym.
Jedna z najlepszych lokalizacji w centrum Bielska-Białej, przy Rynku, które jest główną przestrzenią życia kulturalnego i towarzyskiego w Bielsku. W ścisłym sąsiedztwie zespół sądowy (Sąd Rejonowy, Sąd Okręgowy, Księgi Wieczyste, Prokuratura), kancelarie, placówki kulturalne i oświatowe, Muzeum Zamek Sułkowskich, Browar Miejski. Jedyne miejsce na bielskiej Starówce z bezpośrednim dostępem do parkingu miejskiego.
Biuro doskonale nadaje się do działalności wymagającej prestiżu i elegancji, którą doceniają wymagający Klienci. Komercjalizacja obiektu dobiega końca i pozostały już tylko 3 lokale.
Niskie koszty użytkowania i opłat, zużycie mediów wg indywidualnych rachunków, lokale są odrębnie opomiarowane. Ogrzewanie własne obiektu, opłaty tylko w sezonie grzewczym.

Informacje dodatkowe

Balkon
Blisko przystanku autobusowego
Blisko sklepów
Blisko szkół
Blisko szpitala
Centrum miasta
Dobry dostęp komunikacyjny
W pobliżu komunikacji miejskiej
Bieżąca woda
Internet
Klimatyzacja
Prąd
Odnowiony
Winda
Północ
Południe
Rezydencja/Willa/Dworek
Dostępne dla osób niepełnosprawnych
Lokalizacja
Ruchliwa okolica
System alarmowy
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Jarosław Górski - RE/MAX Invest
Jarosław Górski

Jarosław Górski

RE/MAX Invest


Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Jarosław Górski

RE/MAX Invest

ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biala, Śląskie, Polska
43-300

Ulubione


Ostatnio oglądane