Biuro - Wynajem - Chrzanów, Polska


Reprezentacyjne biuro do wynajęcia Chrzanów

 
[Miesięcznie]
Kościuszki - Chrzanów, Polska
ID: 800021004-585
Powierzchnia działki (m²)
184

Windy
1
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu biura o powierzchni użytkowej 184 m2, położonym na pierwszym piętrze kameralnego budynku w Chrzanowie przy ulicy Kościuszki.

Pomieszczenie w stanie idealnym (tuż po remoncie) dobrze doświetlone światłem naturalnym, na podłodze panele drewniane, na ścianach gładź gipsowa, okna drewniane. Trzy łazienki do wyłącznego użytkowania, w tym jedna z prysznicem, aneks kuchenny. Szerokopasmowy Internet. Lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Eleganckie, reprezentacyjne wnętrze i lokalizacja zapewniająca płynne połączenie z innymi rejonami miasta sprawia, że oferta stanowi odpowiedź dla wymagających klientów. Istnieje możliwość wprowadzenia zmian aranżacyjnych na potrzeby najemcy. Pomieszczenie może zostać wykorzystane na cele biurowe, szkoleniowe lub wystawiennicze. Preferowany długookresowy najem.

W najbliższej okolicy znajdują się: Urząd Stanu Cywilnego, Sąd Rejonowy, Urząd Miasta, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Starostwo Powiatowe, Centrum Medyczne, Urząd Pocztowy, Liceum ogólnokształcące oraz liczne sklepy.

Miesięczna opłata w wysokości 5520 zł netto + opłaty za zużyte media (podliczniki na prąd, wodę i ogrzewanie). Istnieje możliwość wynajęcia kilku miejsc parkingowych.

Informacje dodatkowe

Dostępne dla osób niepełnosprawnych
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Właściciel biura - Daniel Gajewski - RE/MAX Prestige
Daniel Gajewski

Daniel Gajewski

RE/MAX Prestige


Pokaż...
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Daniel Gajewski

RE/MAX Prestige

Karmelicka 34/1a
Kraków, Małopolskie, Polska
31-128

Ulubione


Ostatnio oglądane


)