Office - For Rent/Lease - Grodzisk Mazowiecki, Poland


Lokal użytkowy 150 m2 dostępny od zaraz

 Monthly Rent
 
[Monthly]
Traugutta - Grodzisk Mazowiecki, Poland
Date Available: 03/11/2018
ID: 810141003-51
Total SqM
130
Parking Spaces
1

Zoning
przemysłowa
Elevators
1
Lease SqM
22.00
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Lokal użytkowy o powierzchni 130 m2, usytuowany na I p. budynku biurowo-magazynowego z dostępem windą towarową (udźwig 1t) na ogrodzonym, strzeżonym terenie przemysłowej części Grodziska Maz., przy drodze wojewódzkiej 579 w kierunku Błonia, ok. 5 km od wjazdu na autostradę A2.

Budynek stanowi część kompleksu biurowo-produkcyjno-magazynowego, jest po remoncie dachu, wymianie okien i instalacji gazowej CO. Na piętrze budynku oprócz lokalu oferowanego do wynajęcia, znajduje się lokal biurowy o podobnej powierzchni, już wynajęty. Oferowany lokal jest w stanie do remontu i adaptacji pomieszczeń przez nowego najemcę (wynajmujący będzie partycypował w kosztach).

Na terenie nieruchomości znajduje się parking i plac manewrowy dla samochodów, również ciężarowych. Obiekt jest chroniony całodobowo, z przeznaczeniem pod usługi, produkcję i magazynowanie.

Kosztem najemcy jest czynsz w wysokości 22 zł/m2 z wliczonym CO i wodą oraz energia elektryczna wg zużycia. Do podanej wysokości czynszu należy doliczyć podatek VAT. Kaucja w wysokości 3000 zł.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości
Community Description

Dzielnica przemysłowa miasta
Community Description

Dzielnica przemysłowa miasta
Heating costs included
Other Expenses
energia wg zużycia
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Broker/Owner - Ilona Gilis - Właściciel biura - RE/MAX Family
Ilona Gilis - Właściciel biura
Show...
Show...
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Ilona Gilis - Właściciel biura

RE/MAX Family

ul. Przeskok 10
Milanowek, Mazowieckie, Poland
05-822

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare