Biuro - Wynajem - Opole, Polska


Komfortowy lokal biurowy na Kołłątaja

 Miesięczny czynsz najmu
 
[Miesięcznie]
Kołłątaja - Centrum - Opole, Polska
Rynek wtórny
Dostępne od: 10/01/2017
ID: 800051001-194
Powierzchnia działki (m²)
60
Liczba miejsc postojowych
1

Liczba pięter
3
Piętro
1
Przeznaczenie
Biuro firmy ubezpieczeniowej
Przyszłe przeznaczenie
Biuro
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
KOSZTY POŚREDNICTWA RE/MAX PONOSI TYLKO WŁAŚCICIEL LOKALU! Oferuję do wynajęcia, znakomicie położony lokal biurowy, w jednej z piękniejszych kamienic przy jednej z najruchliwszych ulic Opola - Kołłątaja. Kamienica znajduje się zaledwie dwieście metrów od dworca PKS. Kołłątaja to ulica na której swoje siedziby posiadają od wielu lat notariusze, znajdują się tu również kancelarie prawne, brokerzy ubezpieczeniowi itp. Lokal na pierwszym piętrze, który oferuję, to również znany punkt w którym przez wiele lat funkcjonowała i funkcjonuje firma ubezpieczeniowa, w sąsiedztwie notariusze, mecenasi, biura nieruchomości. Moduł z wejściem od podwórza, położony na pierwszym piętrze o wysokim standardzie, posiada powierzchnię 60m2, w lokalu sala obsługi oraz pomieszczenia gospodarcze. W tym samym budynku posiadam do wynajęcia drugi, większy moduł, który posiada powierzchnię 125m2, składa się z sali obsługi klienta, pomieszczeń obsługi, zaplecza, pomieszczenia socjalnego. Jest w pełni wyposażony, za dodatkową opłatą mogą pozostać lub być wydzierżawione meble widoczne na zdjęciach. Do większego lokalu można dojechać windą bezpośrednio z bramy co jest wielkim udogodnieniem. Na podwórzu z bramą otwieraną na pilota znajdują się miejsca parkingowe.

Cena najmu to:
Lokal o pow. 60m2 – 2400zł netto/m-c (2952zł brutto) dodatkowe koszty to media takie jak energia elektryczna, woda, śmieci, czynsz do zarządcy w wys. 3,30zł netto/m2.

Lokale dostępne od kwietnia 2017. Możliwość wynajęcia jednego z modułów lub dwóch jednocześnie.

Polecam ze względu na świetną lokalizację!

NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI - PROWIZJĘ POŚREDNIKA POKRYWA TYLKO WŁAŚCICIEL LOKALU!

Szczegóły oferty: RE/MAX PLUS Opole ul. Koraszewskiego 7-9, Wojciech Bimek (Państwowa licencja zawodowa nr 19432), tel. 660 046 866 lub 77 44 598 11.

NIKT NA ŚWIECIE NIE SPRZEDAJE WIĘCEJ NIERUCHOMOŚCI NIŻ RE/MAX
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Media
250 PLN Miesięcznie

Informacje dodatkowe

Umeblowane
Bieżąca woda
Prąd
W pobliżu komunikacji miejskiej
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Wojciech Bimek - Właściciel Biura - RE/MAX Plus
Wojciech Bimek - Właściciel Biura

Wojciech Bimek - Właściciel Biura

RE/MAX Plus


Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Wojciech Bimek - Właściciel Biura

RE/MAX Plus

ul. Koraszewskiego 7
Opole, Opolskie, Polska
45-011

Ulubione


Ostatnio oglądane


)