Semi-Detached - For Sale - Stare Grochale, Poland


Nowy dom blisko Nowego Dworu Mazowieckiego

 Asking Price
Wrzosowa - Stare Grochale, Poland
Date Available: 15/06/2019
ID: 470101057-189
Total Rooms:
5
Bedrooms:
3
Bathrooms
2
Total SqM
176
Lot Size:
20x25
Lot Size (m2)
503
Built Area (m²)
95
Year Built
2010
Parking Spaces
1

Num. of Floors:
2
Toilet Rooms:
1
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Na skraju Kampinoskiego Parku Narodowego czeka na nowego właściciela funkcjonalnie zaprojektowany dom. Położenie w otulinie Puszczy Kampinoskiej oraz Wisły zapewnia ciszę, przyjazne sąsiedztwo i pozwala na korzystanie z miejscowych atrakcji przyrodniczych. Rewelacyjne miejsce dla rodzin z dziećmi, gdyż położenie daje możliwości częstych spacerów czy wypraw rowerowych, a nawet kajakowych, i obserwowania różnych gatunków fauny, np.: sarny, łosie, wiewiórki, zające, bobry, lisy. Znajdujące się w pobliżu szkółki jeździeckie czy kort tenisowy pozwalają na uprawianie sportów nie związanych z wodą, a w wielu miejscowościach niedostępnych.

Wokół domu teren zielony, płaski. Dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim - ulepszonym, do własnej aranżacji. Nieruchomość usytuowana jest przy cichej, nieprzelotowej ulicy (Wrzosowej) w Starych Grochalach na niedużym, zamykanym osiedlu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.

Budynek wybudowany
w technologii tradycyjnej, zakupiony od developera w 2012 roku. Uzbrojenie budynku: energia elektryczna, woda, szambo i gaz zasilany z zasobnika znajdującego się na terenie osiedla. Budynek ogrzewany centralnym ogrzewaniem gazowym.

Dojazd do działki drogą utwardzoną kostką brukową. Do osiedla dojedziemy drogą asfaltową. Odległość do centrum Warszawy 40 km, do Centrum Nowego Dworu Mazowieckiego 9 km, a 12 km do portu lotniczego w Modlinie. Najbliższa szkoła podstawowa znajduje się w Leoncinie, oddalonym o około 6 km.
Czas przejazdu samochodem do centrum Warszawy zależny jest od aktualnego natężenia ruchu i wynosi przeciętnie około 40 minut, do Nowego Dworu Mazowieckiego można dojechać w 15 minut, a do portu lotniczego w Modlinie w 12 minut.

Okolica jest spokojna, bez uciążliwości przemysłowych.

Zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów.

Features

Garage
Garden
Country Side
Settlement
Electricity
Gas
Water
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Broker/Owner - Adam Zbrzeżny - Właściciel biura - RE/MAX Top
Adam Zbrzeżny - Właściciel biura

Adam Zbrzeżny - Właściciel biura

RE/MAX Top


Show...
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Adam Zbrzeżny - Właściciel biura

RE/MAX Top

ul. Klimczaka 8 lok. 42
Miasteczko Wilanów

Warszawa, Mazowieckie, Poland
02-797

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare