Dom jednorodzinny - Sprzedaż - Michałów-Grabina, Polska


Widny, parterowy dom, 156,5 m2,obniżka ceny

 Cena ofertowa
Grabowa - Michałów-Grabina, Polska
Rynek wtórny
ID: 810131002-113
Całkowita liczba pokoi
4
Liczba sypialni
3
Liczba łazienek
1
Powierzchnia całkowita (m²)
173
Powierzchnia działki (m²)
360
Rok budowy
1994
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Obniżka o 20 tyś. Nowa cena to 575 000,00zł

Przedstawiam ofertę sprzedaży widnego, parterowego domu o powierzchni użytkowej 156,5 m2, w Michałowie-Grabinie, tuż przy granicy Warszawy (Białołęka).

Nieruchomość jest zlokalizowana na chronionym i monitorowanym osiedlu domów jednorodzinnych Grabina I. Bliskość ulicy Płochocińskiej umożliwia sprawne przemieszczanie się samochodem w kierunku Warszawy (ul. Modlińska, ul. Marywilska), jak i w kierunku Jeziora Zegrzyńskiego. Najbliższy przystanek autobusowy jest w odległości 400 m i znajduje się na terenie Warszawy (strefa 1). Dojazd komunikacją miejską do pętli tramwajowej na Żeraniu zajmuje ok. 25 min., natomiast do Metra Marymont ok. 35 min.

Przedmiotowa nieruchomość jest częścią budynku o powierzchni użytkowej 197,8 m2. W ramach budynku wydzielone są dwa lokale z oddzielnymi wejściami i usytuowane na oddzielnych działkach, w związku z tym budynek stanowi asymetryczny bliźniak podzielony w proporcji ok. 4:1. Powierzchnia użytkowa sprzedawanej nieruchomości wynosi 156,50 m2, a powierzchnia wydzielonej dla tej części budynku działki wynosi 360 m2.

Obiekt jest aktualnie zaadaptowany do celów biurowych. W związku z tym na ok. 100 m2 jest otwarta przestrzeń biurowa (open space), poza tym mamy trzy pomieszczenia magazynowe po ok. 10 m2 każde (ściany kartongips – możliwość przearanżowania), widną oddzielną kuchnię (9 m2) z oknami skierowanymi na północ oraz WC (1,3 m2). Duża otwarta przestrzeń daje pełne spektrum możliwości zaplanowania rozkładu pomieszczeń.

Ze względu na dotychczasowe komercyjne przeznaczenie nieruchomości, działka nie jest ogrodzona, a jej powierzchnia w całości pokryta jest kostką. Ogrodzenie działki umożliwi zaaranżowanie zacisznego ogrodu z tarasem, wpisując się w klimat sąsiednich nieruchomości. Osiedle jest strzeżone i wjazd na jego teren możliwy jest tylko przez bramę ze szlabanem. Wewnętrzny charakter ulicy Grabowej zapewnia ciszę i spokój sprzyjające chwilom relaksu w przydomowym ogrodzie.

Nieruchomość została wybudowana w 1994 roku. Budynek korzysta z własnego kotła gazowego, termy zasilanej prądem oraz osiedlowej kanalizacji (jeszcze w tym roku planowane przyłączenie do kanalizacji miejskiej).

Zapraszam na prezentację.

Informacje dodatkowe

Osiedle
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Agent - Ewelina Kulesza - właściciel biura - RE/MAX City
Ewelina Kulesza - właściciel biura
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Ewelina Kulesza - właściciel biura

RE/MAX City

ul. Bagno 2 lok. 94
Warszawa, Mazowieckie, Polska
00-112

Ulubione


Ostatnio oglądane