Dom wolnostojący - Sprzedaż - Brwinów, Polska


Dom 265 m2 na leśnej działce 1784 m2

Kępińska - Brwinów, Polska
ID: 810141002-252
Całkowita liczba pokoi
5
Liczba sypialni
4
Liczba łazienek
2
Powierzchnia całkowita (m²)
265
Powierzchnia działki:
31x51
Powierzchnia działki (m²)
1,784
Rok budowy
1986

Liczba pięter
2
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Dom o powierzchni całkowitej 265 m2, wybudowany metodą tradycyjną w 1986 r, na działce o powierzchni 1784 m2. Parter stanowi przestronny salon z kominkiem i wyjściem przez taras do ogrodu, kuchnia, gabinet i łazienka. Na piętrze znajdują się cztery pokoje i łazienka, strych nie jest użytkowy. Wnętrza przestronne i dobrze doświetlone, wymagają remontu. Dom jest cały podpiwniczony z garażem w bryle. Do budynku doprowadzone wszystkie media miejskie oraz woda z własnej studni.

Teren porośnięty głównie sosnami i dębami, jesienią można zbierać grzyby. Istnieje możliwość powiększenia terenu, w bardzo korzystnej cenie, o dodatkowe 1394 m2. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna na działkach leśnych, tak charakterystycznych dla Brwinowa i Podkowy Leśnej.
Doskonałe połączenie z Warszawą dzięki kolejce WKD, drodze wojewódzkiej 719, trasie S8 dojazd przez Nadarzyn lub autostradą A2.

Zapraszam na prezentację. Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości.
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Właściciel biura - Łukasz Gilis - Właściciel biura - RE/MAX Family
Łukasz Gilis - Właściciel biura
Pokaż...
Pokaż...
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Łukasz Gilis - Właściciel biura

RE/MAX Family

ul. Przeskok 10
Milanówek, Mazowieckie, Polska
05-822

Ulubione

Podziel się i porównaj


Ostatnio oglądane

Podziel się i porównaj