Dom wolnostojący - Sprzedaż - Czechowice-Dziedzice, Polska


Klimatyczny dom do remontu z działką o dużym potencjale w doskonałej lokalizacji

19 Do Gajówki - Do Gajówki - Czechowice-Dziedzice, Polska
Rynek wtórny
Dostępne od: 06/03/2018
ID: 800061026-403
Powierzchnia całkowita (m²)
215
Powierzchnia działki (m²)
818
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Budynek o powierzchni łącznej 215 m2 (parter 115 m2, poddasze 65 m2, piwnice 35 m2), działka 818 m2, teren ogrodzony z bramą.
Była leśniczówka z lat 30-tych, rozbudowana o część gospodarczą w 1967 roku. W 2007/2008 został naprawiony dach, wymienione deskowania i część krokwi, wymienione pokrycia wielowarstwowe papą na gont bitumiczny, przemurowane kominy w górnej części, wykonane na nowo obróbki blacharskie, wymienione rynny. Dom w pozostałej części do całkowitego remontu.
Na terenie działki znajduje się studnia o głęb. 8-9 m, doprowadzony prąd. Blisko działki woda oraz gaz. Brak kanalizacji miejskiej, w niedalekich planach Gmina Czechowice będzie wykonywała przedłużenie sieci kanalizacyjnej od sąsiedniej ul. Kopernika.
Zarówno budynek jak i teren o dużym potencjale, zarówno pod kątem mieszkaniowym jak i usługowym. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się las, w niedalekiej odległości (druga linia zabudowy) powstaje nowy park logistyczny. Cicha i spokojna okolica, dobra ekspozycja na stronę zachodnią, z otuliną leśną od strony południowej w dalszej części od strony zachodniej.
Zgodnie z uchwałą nr XV/114/15 Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach z dnia 27 pażdziernika 2015r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części obszaru gminy Czechowice-Dziedzice położonego w rejonie Osiedla "Czechowice Górne", przeznaczeniem podstawowym dla danego obszaru jest zabudowa mieszkaniowa, zabudowa usługowa.
Przeznaczenie dopuszczalne:
1) zabudowa gospodarcza (garaże, budynki gospodarcze);
2) obiekty i urządzenia małej architektury (m.in. altany, pergole, zadaszenia dojść i dojazdów do budynków);
3) zieleń urządzona;
4) obiekty, urządzenia i sieci infrastruktury technicznej;
5) urządzenia komunikacji (dojścia, dojazdy, miejsca parkingowe).

Informacje dodatkowe

Ogród
Blisko lasu
Dobry dostęp komunikacyjny
Niezależne źródło wody
Prąd
Potrzeba renowacji
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Renata Szymik - RE/MAX Invest
Renata Szymik

Renata Szymik

RE/MAX Invest


Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Renata Szymik

RE/MAX Invest

ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
43-300

Ulubione

Podziel się i porównaj


Ostatnio oglądane

Podziel się i porównaj