House - For Sale - Czechowice-Dziedzice, Poland


Atrakcyjny dom na pograniczu Bielsko -Czechowice

 Plus Honoraires
Świerkowicka - Czechowice-Dziedzice, Poland
Used
ID: 800061054-32
Total SqM
350
Lot Size (m2)
1,450
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Piękny , klimatyczny, luksusowy dom wolnostojący o łącznej powierzchni 302 m2 wraz z garażem położonym w bryle budynku o powierzchni ok. 33 m2.
Powierzchnia użytkowa całego budynku obliczona zgodnie z normami budowlanymi wynosi 205 m2
. Dom jest posadowiony na działce o powierzchni ok. 1450 m2
.Nieruchomość jest położona w spokojnej okolicy w zabudowie jednorodzinnej na granicy Bielska – Białej z Czechowicami – Dziedzicami i jest otoczona urządzonym ogrodem i wybrukowanym podjazdem.

W odległości ok. 50 m od działki znajduje się las z potokiem, a w odległości ok 250 m od granicy działki znajduje się obszerny kompleks leśny wraz ze stawami rybnymi i polami uprawnymi.
Działka jest fantastycznie skomunikowana gdyż do Centrum Bielska – Białej i Czechowic – Dziedzic dojazd samochodem trwa ok. 5 minut.
Działka jest bezpośrednio skomunikowana z DK 1 przez zjazd w odległości ok. 500 m. Dzielnica Świerkowice jest jedną z bardziej prestiżowych lokalizacji z uwagi na piękną okolicę, bliskość terenów rekreacyjnych.

Budynek wybudowany w okresie 2012 - 2013 r., składa się z parteru, piętra, poddasza i piwnicy. Budynek wzniesiony z najwyższej jakości materiałów i najlepszych technologiach.
Na parterze znajduje się: olbrzymi, piękny salon z kominkiem, pokój, kuchnia, spiżarnia, wiatrołap, przedpokój.
Na pierwszym piętrze znajdują się: 4 pokoje, łazienka z garderobą, 2 łazienki w tym jedna z hydromasażem, przedpokój. W piwnicy o charakterze użytkowym znajdują się: pokój bilardowy wraz ze stołem bilardowym, sala kinowa, pomieszczenie siłowni, łazienka, pralnia, kotłowania oraz obszerny 2 stanowiskowy garaż.
Budynek jest wyposażony w zabudowaną kuchnię wraz z całością sprzętu AGD, znajduje się w nim stół bilardowy, piękny kominek, balkony w tym jeden zadaszony. W budynku można zamieszkać od zaraz.
Budynek jest nie wyeksploatowany gdyż z powodu wyjazdu zagranicznego od 4 lat nikt w nim nie zamieszkiwał. Koszt budowy w roku 2013 wyniósł ponad 2 mln. zł.
Ogrzewanie gazowe ,podłogowe, kominek

Na nieruchomości znajduje się także murowany budynek gospodarczy o powierzchni ok. 21 m2. W planie zagospodarowania nieruchomość jest przeznaczona na tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej i jest możliwość prowadzenia w nim działalności gospodarczej.
Działka ma regularny kształt prostokąta i można ją dalej zagospodarować.
Działka posiada dostęp do drogi publicznej. Brama wjazdowa na posesję i do garaży sterowana jest automatycznym pilotem.
W budynku jest system alarmowy.
Ogrzewany jest piecem gazowym dwufunkcyjnym i kominkiem.
Dom jest świetnie zaprojektowany, ekonomiczny w użytkowaniu, funkcjonalny idealny dla rodziny z dziećmi.

Zapraszam na prezentacje.

Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości i pomagamy w załatwieniu formalności związanych kredytu hipotecznego.

Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży.

CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI-----> KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI.
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Natalia Kolosovska-Fajferek - RE/MAX Invest
Natalia Kolosovska-Fajferek
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Natalia Kolosovska-Fajferek

RE/MAX Invest

ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biala, Slaskie, Poland
43-300

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare