House - For Sale - Dankowice, Poland


Budynek z zapleczem usługowym na sprzedaż

1 Podlasie - Dankowice, Poland
Used
ID: 800061026-463
Total SqM
1,589
Lot Size (m2)
1,589
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Budynek użytkowy o powierzchni ok 300 m2 postawiony na działce budowlanej o powierzchni 0,1589 ha. Znajduje się przy drodze powiatowej Czechowice- Dziedzice - Bestwina - Dankowice - Brzeszcze - Oświęcimiem. Przez ostatnie 18 lat służył jako centrum ogrodnicze i kawiarnia, posiada parking na ok 15 samochodów.

Zakupiony w 1997 roku parterowy, murowany dom został w 2001 rozbudowany o drewniany, przeszklony budynek z zielonym dachem.

Murowana część składa się z lokalu użytkowego o powierzchni ok 60m2, dwóch toalet i małego pomieszczenia gospodarczego. Ogrzewana kominkiem i elektrycznymi grzejnikami. Na podłodze gres.

Część drewniana składa się z: lokalu użytkowego z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni ok. 120 m2, drewnianej antresoli o pow. ok 50 m2, pomieszczenia biurowego, kuchni gospodarczej, łazienki i magazynu. Wszystkie okna są drewniane z potrójnymi szybami. Całość jest częściowo ocieplona lecz nie ogrzewana. Dach jest od części południowej ogrodem bylinowym. Podłoga jest w części betonowa, w części wyłożona kostką granitową.

Cała powierzchnia wraz z dobudowaną salą sprzedażową ma około 290 mkw. zaś działka ma 1589 mkw i w całości jest przeznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego na zabudowę jednorodzinną.
nr działki 555/46

Istnieje możliwość zakupienia obok sąsiadujących działek, w przypadku zainteresowania proszę o kontakt telefoniczny.


All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Renata Szymik - RE/MAX Invest
Renata Szymik
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Renata Szymik

RE/MAX Invest

ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biala, Slaskie, Poland
43-300

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare