House - For Sale - Konczyce Wielkie, Poland


DWA DOMY - JEDNA CENA - INVESTuj w marzenia

 Asking Price
Sosnowa - Konczyce Wielkie, Poland
Used
Date Available: 04/02/2019
ID: 800061059-3
Total Rooms:
7
Bedrooms:
5
Bathrooms
2
Total SqM
177
Lot Size:
93x77
Lot Size (m2)
7,203
Year Built
1970

Num. of Floors:
2
Toilet Rooms:
2
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
„Dla człowieka, podobnie jak dla ptaka, świat ma wiele miejsc, gdzie można odpocząć, ale gniazdo tylko jedno”
Oliver Wendel Holmes.

Kierując się tym cytatem zapraszam Cię do zapoznania się z miejscem, gdzie zamieszkasz i uwijesz swoje gniazdo. Miejsce to położone jest na obrzeżach miejscowości Kończyce Wielkie, gmina Hażlach, gdzie wiejska przyroda otulać Cię będzie z każdej strony. Na wzniesieniu w latach 70-tych wybudowano budynek mieszkalny jednorodzinny, z którego okien można podziwiać pobliski las oraz panoramę na okolicę.
Dzięki obszernej działce włączy Ci się instynkt ogrodnika i zaczynasz marzyć o swojej rzodkiewce wiosną. Możesz opalać się w ogródku, możesz grillować do rana i tańczyć przy ognisku. Dzieciaki bawią się na dworze, skaczą, grają i fikają brudząc się zawodowo.
A jeżeli znajomi przyjadą na kilka dni ulokujesz ich w domku dla gości, w którym na ogromnej przestrzeni możesz urządzić dla nich niezwykłe mieszkanie. Budynek ten jest miejscem gdzie garażować mogą dwa samochody.

Kiedy spojrzysz na to wszystko powiesz sobie – dobrze wybraliśmy.

Jeśli jesteś gotowy, by uwić rodzinne gniazdko w tym miejscu, zapraszam Cię do zapoznania się ze szczegółami.

Nieruchomości położona jest w Kończycach Wielkich przy ulicy Sosnowej 4.
Oznaczona jest numerem ID działki: 240308_2.0003.1471/36 i posiada powierzchnię 0,7203 ha.
W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego teren przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Posesja jest całkowicie ogrodzona a wjazd umożliwia zdalnie sterowana brama.

Z drogi głównej dojeżdżasz do domu nowym brukowanym podjazdem. Budynek mieszkalny jednorodzinny dwukondygnacyjny, podpiwniczony z garażem posiada powierzchnię użytkową około 177 m2. W budynku znajduje się: 6 pokoi, 1 kuchnia, 2 łazienki, piwnice z pralnią, garażem i wolną przestrzenią do zagospodarowania. Budynek na przestrzeni kilku lat został poddany gruntowemu remontowi. Wymieniono dach na nowy (pokrycie z dachówki), wymieniono okna i drzwi, ocieplono budynek, wymieniono instalacje wewnętrzne. Wszystkie pomieszczenia pomalowano, łazienki wykafelkowano a kuchnia otrzymała nowoczesne meble i wyposażenie. Zamontowano klimatyzację w pokojach oraz zabezpieczono budynek systemem alarmowym.

Domek dla gości pochodzi z początku XX wieku i posiada powierzchnię użytkową około 160 m2. W budynku znajdują się dwa stanowiska garażowe oraz pomieszczenia i ogromne poddasze do urządzenia mieszkania dla gości. W ostatnim czasie przeprowadzono remont wymieniając dach (pokrycie z dachówki), drzwi garażowe oraz okna.

W pobliżu znajdują się wszystkie udogodnienia: sklepy, szkoła podstawowa, przychodnia zdrowia, przystanek autobusowy.

Dogodny dojazd do Cieszyna 10 km (15 min), Jastrzębia Zdroju 18 km (21 min), Katowic 65 km (1 h).

PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ, FILM ORAZ SPACER WIRTUALNY ZNAJDUJE SIĘ NA STRONIE: MACIEJ WÓJCIK REMAX INVEST

ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA I NABYCIA NIERUCHOMOŚCI.

Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości i pomagamy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego.

Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży.

CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI – KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI.

Features

Exterior Views
Garage
Garden
Furnished
Country Side
Good reachable traffic
Near Bus
Near Schools
Near Shops
Near to wood
ADSL
Air Conditioning
Electricity
Gas
Gas - Heating
Heating - Central Boiler
Sewer
Water
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Maciej Wójcik - RE/MAX Invest
Maciej Wójcik

Maciej Wójcik

RE/MAX Invest


Show...
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Maciej Wójcik

RE/MAX Invest

ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biala, Slaskie, Poland
43-300

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare