House - For Sale - Kopanica, Poland


Atrakcyjny dom z miejscem na działalność + garaże

 Asking Price
Winnice - Kopanica, Poland
ID: 790121010-18
Total Rooms:
6
Bathrooms
3
Total SqM
262
Lot Size (m2)
1,069
Year Built
2000

Toilet Rooms:
1
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ta nieruchomość to wyjątkowa oferta dla tych, którzy chcą mieszkać w pięknym miejscu obok lasu, a jednocześnie mieć możliwość prowadzenia działalności tuż przy domu. Świetnie zlokalizowana zaledwie 100 metrów od drogi krajowej nr 32 (prowadzącej spod Poznania do granicy z Niemcami), w Kopanicy koło Wolsztyna, 44 km od Zielonej Góry.

Na całość składa się 262-metrowy dom z 2000 r. z przylegającym do niego dużym, wysokim garażem (6 na 12m) posiadającym ocieplenie i grubą posadzkę (w bryle domu mieści się także drugi, 21-metrowy garaż na samochód osobowy) oraz budynek warsztatowo-produkcyjny. Ma on wymiary 10 na 20 m, w tym część socjalną i kotłownię. Obecnie mieści się w nim stolarnia. Dodatkowo posiada także poddasze, które można zagospodarować.

Działka, na której stoi dom, ma 1069 m2. Całe podwórze oraz otoczenie domu wyłożone jest pozbrukiem. W ogrodzie znajduje się kącik rekreacyjny z kominkiem i cztery wiaty na drewno. Na posesję prowadzą trzy bramy – dwie od frontu i jedna od strony lasu.

Dom wybudowano z bloczków gazobetonowych. Na dachu położono dachówkę angobowaną. Na podłogach znajdują się duże panele bardzo dobrej jakości. Zresztą wszystkie zastosowane w domu materiały wykończeniowe są najwyższej jakości. W oknach zainstalowano niemieckie profile specjalnie zaprojektowane na potrzeby tego budynku. Stolarka drzwiowa na piętrze wykonana jest z litego jesionu, na parterze – z litego dębu. W różnych miejscach domu zastosowano ciekawe podświetlenia.

W salonie na parterze znajduje się kominek, który może służyć do ogrzewania domu. Budynek ma też zainstalowane ogrzewanie gazowe. Przyłączony jest do kanalizacji miejskiej, właściciele korzystają jednak z własnego ujęcia wody, która ma wyjątkowe walory smakowe.

Pomieszczenia w domu rozłożone są na kilku kondygnacjach. Centralną część parteru stanowi salon (29 m2). Z holu, w którego ścianę wbudowana jest szafa, wchodzi się do kuchni (13 m2), obok której mieści się 3-metrowa spiżarnia. Również z holu cztery stopnie prowadzą na półpiętro, gdzie znajdują się dwa pokoje (15 i 17 m2), łazienka (5,5 m2), oddzielne WC, a także kolejny hol ze schodami na piętro. Z półpiętra wychodzi się też na zadaszony, duży (21 m2) taras. Parter i półpiętro to razem 106 m2.

Pod pomieszczeniami na półpiętrze znajduje się mieszkalne przyziemie. Wygospodarowano tam 9-metrową łazienkę, która może pełnić funkcję pralni i cztery 10-metrowe pomieszczenia. Jedno z nich pełni funkcję kotłowni. Oprócz tego z holu w przyziemiu wchodzi się do garażu. Łączna powierzchnia przyziemia to 56 m2. Pod pozostałą częścią domu znajduje się ponad 50-metrowa piwnica.

Piętro to dwa pokoje: 23 i 15 m2, 10-metrowa łazienka, otwarta, 9-metrowa kuchnia, mały schowek i 35-metrowy salon z kominkiem, z którego wychodzi się na balkon. Razem z holem powierzchnia piętra wynosi nieco ponad 100 m2.

Dom można nabyć kompletnie umeblowany (za niewielką dopłatą). Istnieje również możliwość podzielenia go na dwa niezależne mieszkania.

Mimo, że nieruchomość położona jest 100 m od drogi krajowej, panuje wokół niej spokój. Działka graniczy z jednej strony z sosnowym laskiem, a z drugiej, od kolejnej posesji oddziela ją gęsty pas zieleni. Dom stoi przy drodze asfaltowej. Okolica jest bardzo bezpieczna, co jest efektem m.in. monitoringu sąsiedzkiego.

Kopanica to dawne miasto, a od 1934 r. wieś w gminie Siedlec. Od Sulechowa dzielą ją 22 km, od Wolsztyna – 13 km. Do portu lotniczego w Babimoście – 20 km, do autostrady (wjazdu w okolicach Trzciela) – ok. 40 km.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia nieruchomości. Kupujący nie płaci prowizji.

Features

Country Side
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Kamila Tobolska - RE/MAX Experts
Kamila Tobolska
Show...
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Kamila Tobolska

RE/MAX Experts

Poznańska 3/7
Poznan, Wielkopolskie, Poland
60-848

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare