House - For Sale - Łętownia, Poland


Kowalczęcia - Łętownia, Poland
Used
Date Available: 01/08/2019
ID: 800191004-31
Total SqM
200
Lot Size (m2)
13,031
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym, miejsce i ukształtowanie terenu zapewniające sukces dla obiektu gastronomicznego: restauracja, dom weselny. Nieruchomość położona w Łętownii (25 km. od Myślenic) na osiedlu Kowalczęcia składa się z pięciu działek o przeznaczeniu:

10994- tereny użytku ekologicznego oraz drogi gminnej i powiatowej,
11011- ok 30 % TM2, pozostała część tereny użytku ekologicznego oraz lasów prywatnych,
11010- tereny użytku ekologicznego,
11012- ok 60 % TM2, pozostała część teren użytku ekologicznego,
11286- w niewielkiej części TM2 oraz drogi gminnej i powiatowej,

TM2 - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zagrodowej.

Budynek o wysokości pięter 3,5 metra w kształcie trójkąta o powierzchni 200 mkw składa się z wolnej przestrzeni, zaplecza kuchennego, toalety, kotłowni na parterze, natomiast na poddaszu łazienki, pokoju oraz salonu. Dom ocieplony wewnątrz (7 cm. styropian) oraz otynkowany. Stropy wypełnione wełną. Budynek ma rozprowadzone rury pod ogrzewanie gazowe na wszystkie pomieszczenia, nie ma wykonanych wylewek. Okna drewniane. Dom pokryty blachodachówką.

Media na działce to prąd (plus przyłącz do transformatora) i woda miejska dociągnięte do budynku Gaz znajduje się na działce. Kanalizacja - szambo. Dodatkowo na nieruchomości znajduje się hydrant.

Na działce znajduje się staw rybny, urokliwe miejsce które zachwyca swoją różnorodnością, co zobaczą Państwo na zdjęciach. Dodatkowo obok stawu znajduje się wędzarnia. Znajdujący się na nieruchomości las dodatkowo przykuwa uatrakcyjnia nieruchomość. Parcela o zróżnicowanym kształcie, po podziale granic. Nie ma możliwości sprzedaży każdej z parcel osobno.

Cena: 850 000 PLN

Powierzchnia zabudowy: 200 mkw.
Powierzchnia działek łącznie: 13 031 mkw.

Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.

KOSZTY WYNAGRODZENIA BIURA POKRYWA TYLKO WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI.

Zapraszam do obejrzenia nieruchomości !

All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Kinga Ponicka - RE/MAX Duo III
Kinga Ponicka

Kinga Ponicka

RE/MAX Duo III


Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Kinga Ponicka

RE/MAX Duo III

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare