House - For Sale - Malec, Poland


Urokliwe miejsce dla osób z wyjątkowymi marzeniami

Jędrzejowskiego - Malec, Poland
Used
ID: 470131065-33
Total SqM
150
Lot Size (m2)
10,800
Year Built
2008

Num. of Floors:
1
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Urokliwe miejsce dla osób z wyjątkowymi marzeniami

Mieszcząca się w Malcu przy ulicy Jędrzejowskiego posesja to miejsce niezwykłe. Wyróżnia ją nie tylko stojący tutaj dom o atrakcyjnym, a przy tym unikatowym wyglądzie oraz funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, ale, przede wszystkim, niesamowity klimat i urzekające piękno otoczenia. Ogromna, bo licząca 10800 m² działka charakteryzuje się przede wszystkim dwoma uroczymi stawami, ale też częściowym zalesieniem terenu – brzozy, świerki, jodły, sosny, krzewy ozdobne – oraz zagospodarowaniem najbliższej okolicy domu w taki sposób, iż przypomina ona niewielki park z brukowanymi alejkami, rozmieszczonymi nad brzegiem stawu ławkami oraz gustowną altaną.
Jest to zatem nie tylko otoczone na wpół dziewiczą przyrodą zacisze, w którym będą mogli Państwo mogli odpocząć od zgiełku i pędu codzienności, ale też doskonałe miejsce na rozpoczęcie działalności gospodarczej.
Sprzedający uzyskał w 2006r pozwolenie na budowę na terenie posesji kolejnego domu oraz stajni, a ponadto jest możliwość przekształcenia układu pomieszczeń w już stojącym budynku według własnego uznania, więc oferowana działka jest doskonałym miejscem na działalność agroturystyczną oraz gastronomiczną, a także, ze względu na możliwość wybudowania stajni i rozległy, naturalny teren, do założenia stadniny i prowadzenia zajęć z hipoterapii (leczenia pacjentów za pomocą kontaktu z końmi).
Lokalizacja:
Malec to niewielka, spokojna wieś w pobliżu Kęt (około 5 km), Oświęcimia (około 15 km) i Bielska – Białej (około 25 km), zatem będą mieli Państwo mieli wygodny dostęp do wszelkich usług oraz atrakcji, jakie mogą zaoferować większe aglomeracje: restauracje, kina, galerie, sklepy mało i wielkogabarytowe oraz szkoły i urzędy. W bardzo niewielkiej odległości od posesji znajdują się również budynki użyteczności publicznej, takie jak: kościół (około 600 m), sklep „Delfin” (około 200 m), czy szkoła podstawowa (około 250 m).
Wystawiony w 2008 roku budynek o powierzchni około 150 m², wykonany z pustaka ceramicznego, ocieplony styropianem i wykończony tynkiem mineralnym, może służyć Państwu zarówno za dom mieszkalny jak i lokal usługowy. W ostatnim czasie budynek był wykorzystywany jako lokal gastronomiczny, więc jest już w pełni przygotowany do świadczenia tego typu usług.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i zabudowę usługową, a także zieleń nieurządzoną

Rozkład pomieszczeń:
Budynek parterowy z poddaszem użytkowym.
Parter (około 75 m²): duży salon z osobnym wyjściem na zewnątrz oraz ogrzewającym cały budynek kominkiem wyposażonym w płaszcz wodny ,przestronna łazienka, zaplecze ( pomieszczenie kuchenne, łazienka ,oraz pomieszczenia gospodarcze ). Cały parter wyłożony jest płytkami gresowymi, co nadaje wnętrzu miłej dla oka elegancji.
Poddasze (również o wielkości około 75 m²) posiada niezależne wejście z zewnątrz budynku, składa się z jednego dużego, wyposażonego w balkon pomieszczenia o przeznaczeniu do dowolnego zagospodarowania. Podłoga wyłożona jest panelami.

Drzwi i zabezpieczone żaluzjami antywłamaniowymi, okna w całym budynku są z PCV, w kolorze brązowym.
Media:
Do budynku doprowadzone są woda i prąd, jednak istnieje możliwość podłączenia również gazu i kanalizacji miejskiej.
Ogrzewanie: kominek z płaszczem wodnym oraz gotowa instalacja pod ogrzewanie z pieca węglowego nowej generacji.
Do posesji prowadzą dwie osobne drogi dojazdowe: droga asfaltowa oraz gruntowa.

Przez wzgląd na ogromną posesję o niespotykanej urodzie, przestronny dom nadający się zarówno do zamieszkania jak i prowadzenia własnej działalności gospodarczej oraz możliwość rozbudowy dalszej infrastruktury, znajdująca się w Malcu posiadłość jest wymarzonym miejscem przede wszystkim dla ludzi, którzy marzą o własnym biznesie, ale też dla kochających konie pasjonatów czy po prostu dla osób, które szukają dla siebie cichego miejsca w pięknym, naturalnym otoczeniu.

Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy przy sprzedaży.

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości!

Nr licencji zawodowej 13 560
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.


Features

Balcony
Garden
Country Side
Near Shops
Near to wood
Electricity
Water
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Konrad Drosiński - RE/MAX Home Professional
Konrad Drosiński
Show...
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Konrad Drosiński

RE/MAX Home Professional

ul. Lipnicka 4
Bielsko-Biala, Slaskie, Poland
43-300

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare