Dom wolnostojący - Sprzedaż - Osęka, Polska


Willa wiejska na sprzedaż

Osęka - Osęka, Polska
Rynek wtórny
ID: 810101008-348
Całkowita liczba pokoi
3
Liczba sypialni
2
Liczba łazienek
2
Powierzchnia całkowita (m²)
120
Powierzchnia działki (m²)
3,282
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Przedmiotem oferty jest nowy dom na wsi, w miejscowości Osęka, gmina Strachówka. Jest to doskonała propozycja dla osób zmęczonych miastem, miłośników wsi, życia w małej, przyjaznej społeczności, z zapewnieniem jednak pełnego komfortu w nowoczesnym domu i w harmonijnie zorganizowanym otoczeniu.

Jest to bardzo wygodny dom parterowy, wybudowany w 2013 roku, o powierzchni ok. 120 m2. Główne miejsce domu to salon połączony z jadalnią i aneksem kuchennym. Kuchnia zaprojektowana i wykonana bardzo starannie, blaty kamienne, wysokiej klasy sprzęt AGD. Jadalnia położona w centralnym punkcie, z wyjściem i widokiem na duży taras, a dalej na zadrzewioną część działki. W salonie dużo przestrzeni dla swobodnego wypoczynku, w chłodne dni przy kaflowym kominku. W holu łazienka dla gości. Również z holu wewnętrzne wejście do garażu. W oddzielonej części prywatnej zaprojektowano gabinet, który zamiennie pełni funkcję pokoju gościnnego i duża sypialnia z oddzielną, własną łazienką.

Dom zaprojektowany tak, że zapewnia stały komfort cieplny. Ogrzewania i chłodzenie w upalne dni zapewnia wysokowydajna pompa ciepła. Gmina w tym roku doprowadziła gaz i jest możliwe ogrzewanie również gazem. Dzięki starannemu ociepleniu domu koszty ogrzewania są bardzo niskie. Ścieki obecnie odprowadzane do szamba, ale z udziałem środków unijnych uruchamiana jest przydomowa oczyszczalnia ścieków.

Dom znajduje się na działce o powierzchni 3282 m2. Działka przed budową domu była już zadrzewiona. Obecni właściciele zadbali o uporządkowanie terenu i uzupełnili zieleń nowymi nasadzeniami. Z dużego tarasu, z którego można obserwować licznie odwiedzające ten teren ptaki, płynnie przechodzi się do zalesionej części działki z altaną. Miłośnicy grzybobrania nie muszą opuszczać działki, żeby uzupełnić kuchnię świeżo zebranymi grzybami. Dorastają drzewa owocowe.

Otoczenie to luźna zabudowa jednorodzinna. Wszyscy się znają, wspierają, jest bardzo bezpiecznie. Strachówka jest małą gmina, więc nie ma problemów z dotarciem do urzędników w każdej sprawie. Bardzo otwarty na potrzeby mieszkańców jest również obecny Wójt gminy.

Od grudnia tego roku ma być uruchomiona obwodnica Marek, co radykalnie skróci czas dojazdu do Warszawy.
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Menadżer biura - Wojciech Brejnak - Właściciel biura - RE/MAX Profit Nieruchomości
Wojciech Brejnak - Właściciel biura
Pokaż...
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Wojciech Brejnak - Właściciel biura

RE/MAX Profit Nieruchomości

Al. Jerozolimskie 117
Warszawa, Mazowieckie, Polska
02-017

Ulubione


Ostatnio oglądane