Dom wolnostojący - Sprzedaż - Pruchna, Polska


Dom 110m2 do remontu w Pruchnej SUPER OFERTA

 Cena ofertowa
4 Wierzbowa - Pruchna, Polska
SPRZEDANE
ID: 800061031-115
Powierzchnia całkowita (m²)
110
Powierzchnia działki (m²)
2,056
Rok budowy
1980

Liczba pięter
1
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Moja oferta dla Ciebie to nie lada gratka.
Jeśli cenisz sobie uroki wiejskiego życia,
Jeśli spokój, bez zgiełku, pędu i wrzawy jest Ci pisany,
Jeśli nie boisz się wyzwań, bo umiesz dostrzec zalety
To ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Przedstawiam Ci dom wolnostojący, zlokalizowany przy ulicy Wierzbowej 4, ok. 1,5 km od centrum Pruchnej, woj śląskie. Miejscowość Pruchna leży na odcinku drogi DW 938 Cieszyn-Pawłowice.

Wraz z domem kupujesz 20,56 a ziemi w uroczej i spokojnej okolicy.
Sam budynek wybudowany został w roku 1980, Wewnątrz wykończono parter, natomiast pierwsze piętro to stan surowy zamknięty. Tutaj do wykonania wylewki, instalacje, tynki, podłogi, sufity, do wymiany okna.
Jeśli pracy się nie boisz zmienisz również parter, gdzie do położenia z pewnością będą podłogi. Obecnie mamy tutaj wylewki betonowe oraz eleganckie gumolity. Na parterze znajduje się weranda, łazienka z wc, 2 pokoje, kuchnia, i jeden pokój w stanie surowym oraz pomieszczenie gospodarcze. Rozkład na piętrze jest dokładnie taki sam.

Dom wybudowany został z bloczków betonowych oraz cegieł, elewacja natomiast wymaga zrobienia. Dom jest w całości podpiwniczony, woda miejska, energia elektryczna, osadnik ściekowy, gaz doprowadzony tylko do zewnętrznego muru budynku, bez instalacji gazowej wewnątrz.
Ogrzewanie jak to na wsi piecem na paliwa stałe, starego typu bez podajnika. Zbiornik na wodę 100l w sezonie grzewczym woda ciepła wraz z ogrzewaniem, w lecie woda podgrzewana prądem.
Pokrycie dachowe odnowiono w ubiegłym roku, odbudowano komin, wykonano również odwodnienie wraz ze studzienką melioracyjną, na co właścicielka posiada europejski certyfikat.

Teren wokół domu zadbany, z przodu budynku nasadzenia z kwiatów i krzewów oraz mały ogródek. Na posesji znajduje się również wolnostojący garaż blaszany.
Właścicielka wraz ze sprzedaną nieruchomością odda w dobre ręce swoje kurki, o jajecznicę na śniadanie zatem bać się nie musisz.

Nowa cena nieruchomości rekompensuje jej stan, to 160 tys złotych. W tej cenie budynek wraz z działką 20,56a.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia i zakupu.

Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży.

CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI – KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI.

Informacje dodatkowe

Balkon
Garaż
Ogród
Widoki
Tereny wiejskie
Bieżąca woda
Gaz
Ogrzewanie piecem centralnym
Prąd
Potrzeba renowacji
Południe
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Maria Madzia - RE/MAX Invest
Maria Madzia

Maria Madzia

RE/MAX Invest


Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Maria Madzia

RE/MAX Invest

ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
43-300

Ulubione


Ostatnio oglądane