House - For Sale - Rokietnica, Poland


Trzypokojowy dom z możliwością rozbudowy

 Asking Price
Mickiewicza - Rokietnica, Poland
PROSPECTIVE
Used
Date Available: 15/08/2019
ID: 790121010-61
Total Rooms:
3
Bathrooms
1
Total SqM
91
Lot Size (m2)
498
Year Built
2001
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Oferujemy na sprzedaż 91-metrowy dom położony na blisko 500-metrowej działce, przy ul. Mickiewicza 19 w Rokietnicy. Stoi w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum tej prężnie rozwijającej się podpoznańskiej miejscowości.

Głównym pomieszczeniem domu jest 36-metrowy salon z kominkiem połączony z aneksem kuchennym. Stąd też wychodzi się na usytuowany od południowego-wschodu 22-metrowy taras, a dalej na ogród. Znajduje się na nim kącik grillowy, a na jego obrzeżach sporo wysokich iglaków.

Na tym samym poziomie znajduje się również drugi pokój (14,5 m2), łazienka (6 m2) i położony centralnie 10-metrowy korytarz z szafą wnękową. Z kolei trzy stopnie w górę prowadzą do kolejnego pokoju (18 m2). To pomieszczenie jest nieco niższe od pozostałych.

Front domu wraz z głównym wejściem i wjazdem do 28-metrowego garażu (przed nim zadaszona wiata na kolejny samochód), skierowany jest na północny-zachód. Od osiedlowej ulicy, wyłożonej kostką pozbrukową, budynek odgrodzony jest szerokim, zagospodarowanym pasem zieleni.

Do wnętrza wchodzi się przez wiatrołap (6 m2), z którego cztery schody w górę prowadzą do części mieszkalnej, a trzy w dół – do kotłowni (blisko 18 m2). Znajdują się tam dwa piece: gazowy, jak i do ogrzewania tradycyjnego (obecni właściciele palą w nim drewnem).

Dom zbudowany jest w technologii tradycyjnej, z cegły, okna z PCV, na dachu papa. W pomieszczeniach na podłodze panele, w wiatrołapie i łazience – płytki.

Razem z nieruchomością nowi właściciele otrzymają gotowy projekt nadbudowy piętra nad istniejącym budynkiem mieszkalnym. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie dodatkowych trzech pokoi, łazienki i kuchni. Piętro może więc stanowić również samodzielnie funkcjonujące mieszkanie.

Ul. Mickiewicza usytuowana jest w spokojnej części miejscowości, uznawanej za bezpieczną, gdzie przeważa zabudowa jednorodzinna. Jednocześnie blisko stąd do centrum Rokietnicy. Tam znajduje się m.in. Rokietnicki Ośrodek Sportu, biblioteka, kościół, apteka, banki, centrum handlowo-usługowe, kawiarnia i restauracja, szkoła oraz przedszkole i żłobek. Nieopodal także ośrodek zdrowia, supermarket „Piotr i Paweł” oraz Biedronka.

Rokietnica położona jest na północny-zachód od Poznania i wchodzi w skład tzw. aglomeracji poznańskiej, z którą posiada zintegrowany system transportu autobusowego. Bardzo szybko można się też dostać stąd do centrum Poznania pociągiem. Przez Rokietnicę przebiega linia kolejowa Poznań-Szczecin o dużej częstotliwości kursów składów pasażerskich (wkrótce kolej metropolitalna). Z ul. Mickiewicza na dworzec kolejowy niecałe 2 km; do przystanku autobusowego ok. 300 m.

Z kolei dojazd samochodem do Poznania bardzo ułatwia znajdujący się w Rokietnicy wjazd na trasę S11 – zachodnią obwodnicę miasta. Do granic miasta ok. 5 km, do samego centrum ok. 20 km.

Zapraszam na prezentację domu.

Features

Garage
Garden
Electricity
Gas
Water
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Kamila Tobolska - RE/MAX Experts
Kamila Tobolska

Kamila Tobolska

RE/MAX Experts


Show...
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Kamila Tobolska

RE/MAX Experts

Poznańska 3/7
Poznan, Wielkopolskie, Poland
60-848

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare