House - For Sale - Tarnowo Podgorne, Poland


Duży, 3-kondygnacyjny dom z ciekawym ogrodem

 Asking Price
Łąkowa - Tarnowo Podgorne, Poland
ID: 790121010-47
Total Rooms:
9
Bedrooms:
3
Bathrooms
1
Total SqM
205
Lot Size (m2)
800

Toilet Rooms:
2
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w Tarnowie Podgórnym przy ul. Łąkowej 41. Budynek liczący 205 m2 na 3 kondygnacjach, wzniesiono w latach 80. z cegły. Świetnie zlokalizowany, niedaleko centrum miejscowości.

W sąsiedztwie domu znajdują się wyłącznie budynki jednorodzinne. W głębi działki, która ma 800 m2, znajduje się klimatyczny ogród. Po jego lewej stronie (dosunięty do granicy działki) usytuowany jest budynek, w którym mieści się garaż, obszerne pomieszczenie gospodarcze oraz zadaszony kącik grillowy.

Parter domu ma 82 m2. Na potrzeby prowadzonej tu aktualnie działalności (szkoła językowa), zamontowano podwieszany sufit, po którego demontażu uzyskamy standardową wysokość dla pomieszczeń mieszkalnych. Parter, gdzie mieszą się trzy pokoje (13, 13, 9 m2), przestronny hol z wiatrołapem (36 m2) oraz pomieszczenie socjalne i toaleta, może stanowić odrębne mieszkanie.

Obecnie do budynku prowadzi tylko jedno wejście – od frontu. Nowi właściciele otrzymają jednak w prezencie gotowy projekt przebudowy domu, który zakłada utworzenie odrębnego wejścia do części mieszkalnej na piętrze. Przewidziano w nim schody zewnętrzne na tyłach domu i wykonanie nowego otworu drzwiowego oraz utworzenie wiatrołapu. Projekt zakłada też m.in. utworzenie szklanej fasady oraz docieplenie ścian i wykonanie elewacji.

W tej chwili z holu parteru wchodzi się schodami po lewej stronie na I piętro i użytkowe poddasze. Na każdym z dwóch półpięter znajduje się 8-metrowy pokój – idealne na gabinet lub biuro, albo na pokoje gościnne.

Głównym pomieszczeniem I piętra jest 29-metrowy salon, z którego wchodzi się do kuchni z częścią jadalnianą (15 m2). Z kuchni z kolei wychodzi się na loggię (6m2). Loggię (4m2) posiada również salon. Przewidziano w nim także miejsce na kominek. Na tej kondygnacji mieści się również obszerna (14 m2) łazienka z dużym oknem, wanną i prysznicem.

Użytkowe poddasze to 3 jasne pokoje (14, 14 i 13 m2) oraz toaleta. Jeden z pokoi posiada schowek, który może być małą garderobą oraz wyjście na duży balkon.

Budynek ma ogrzewanie gazowe (nowy piec z 2017 r.) i podłączony jest do kanalizacji. Posiada też łącza internetowe oraz telefon stacjonarny.

Tarnowo Podgórne leży 20 km na zachód od Poznania. To centrum jednej z najbogatszych gmin w Polsce. Na jej terenie działa ponad 5 tys. firm. W miejscowości znajdują się Tarnowskie Termy i szkoły na wszystkich szczeblach edukacji.

Zapraszam na prezentację.

Features

Garage
Garden
Electricity
Gas
Water
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Kamila Tobolska - RE/MAX Experts
Kamila Tobolska
Show...
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Kamila Tobolska

RE/MAX Experts

Poznańska 3/7
Poznan, Wielkopolskie, Poland
60-848

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare