House - For Sale - Wilamowice, Poland


DOM Z POTENCJAŁEM

Więzniow Oswięcima - Wilamowice, Poland
Used
ID: 470131059-33
Total SqM
288
Lot Size (m2)
1,680
Year Built
1830
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Polecam Państwu dom do remontu z 1830 roku. Dom znajduje się w Wilamowicach w sąsiedztwie Rynku przy głównej drodze wylotowej z miasta.
Usadowiony jest na 17-arowej (1680 m2) ogrodzonej działce. Budynek murowany z cegły (ściany grubości około 90 cm), podpiwniczony (fundamenty i ściany piwnic kamienne), w piwnicach i na parterze sklepienia żeglaste. Obiekt figuruje w Gminnej Ewidencji Zabytków Gminy Wilamowice
(Dopuszcza się modernizację, przebudowę, rozbudowę oraz zmianę funkcji obiektu pod warunkiem, że działania nie spowodują utraty cech stylowych obiektu, gabarytu bryły, kształtu dachu. Dopuszcza się również budowę nowych budynków w sąsiedztwie.Jeżeli obiekt stanowiący zabytek nieruchomy jest wpisany wyłącznie do gminnej ewidencji zabytków, a tym samym nie figuruje w rejestrze zabytków, to inwestor nie ma obowiązku uzyskiwania pozwolenia na budowę w związku z remontem takiego obiektu. Nie ma również obowiązku uzyskiwania pozwolenia wojewódzkiego konserwatora zabytków na prowadzenie robót budowlanych przy zabytku, który dotyczy wyłącznie zabytków wpisanych do rejestru. Pozwolenia wojewódzkiego konserwatora zabytków wymaga natomiast wykonywanie robót budowlanych w otoczeniu zabytku)

Obiekt idealnie nadaje się na restaurację lub inny lokal usługowy.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczenie na działalność mieszkaniowo-usługową.
Gorąco polecam i zapraszam do oglądania.

Koszty pośrednictwa RE/MAX ponosi TYLKO właściciel nieruchomości.

Informacja przekazana przez agenta/właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.

Features

Location
Garden
Needs Renovation
Near Public Transportation
Electricity
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Wioletta Krawiec-Herka - RE/MAX Home Professional
Wioletta Krawiec-Herka
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Wioletta Krawiec-Herka

RE/MAX Home Professional

ul. Lipnicka 4
Bielsko-Biala, Slaskie, Poland
43-300

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare