Land - For Sale - Baborowo, Poland


Ziemia rolna w Baborowie w dobrej cenie

 Asking Price
Baborowo - Baborowo, Poland
ID: 790121010-30
Total SqM
37,900
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ziemi rolnej leżącej w południowo-wschodniej części gminy Szamotuły w Wielkopolsce, w miejscowości Baborowo, w specjalnej ofercie cenowej - jedynie 5,5 zł za m2.

Proponowany grunt ma areał 3,79 ha i kształt trójkąta. W około 40 proc. składa się z ziemi III klasy, pozostała część to ziemia klasy V. Nieruchomość obejmuje działki ewidencyjne nr 69 oraz 66 i 67. Działki te nie są objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, w studium oznaczone są jako ziemia rolna.

Od najbliższych zabudowań we wsi Baborowo oferowany grunt dzieli około 700 m. Z kolei droga w drugą stronę wiedzie przez las do Lulina (2 km). Do Szamotuł około 5 km, do Poznania nieco ponad 20 km.

Grunt jest urokliwie położony bezpośrednio pod dębowym lasem. To idealne miejsce pod zabudowę siedliskową. Działkę siedliskową może wykorzystać pod budowę jednak tylko osoba będąca rolnikiem i posiadająca już grunty rolne na terenie gminy Szamotuły (przynajmniej 9 ha).

Część działki została już ogrodzona. Wykopano też na niej przydomową studnię, którą można pogłębić. Doprowadzono również prąd z dużym, przemysłowym zabezpieczeniem. Na odcinku drogi do Baborowa, gdzie działa kanalizacja, znajduje się naturalny spad terenu.

Obecny właściciel rozpoczął też budowę zbiornika wodnego do hodowli ryb o powierzchni 7200 m2 ze średnią głębokością 2,5 m (do przejęcia projekt i odpowiednie zezwolenia). W części zbiornik został już wykopany.

Istnieje również możliwość uruchomienia na działce małej produkcji. Wieją tam wiatry zachodnie i południowe, w stronę pól i lasu.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia gruntu.

All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Kamila Tobolska - RE/MAX Experts
Kamila Tobolska

Kamila Tobolska

RE/MAX Experts


Show...
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Kamila Tobolska

RE/MAX Experts

Poznańska 3/7
Poznan, Wielkopolskie, Poland
60-848

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare