Działka - Sprzedaż - Gliczarów Górny, Polska


DZIAŁKA W GLICZAROWIE GÓRNYM NA MATYGÓWCE Z MALOWNICZYM WIDOKIEM NA TATRY

Gliczarów Górny - Gliczarów Górny, Polska
Rynek wtórny
ID: 470151015-252
Powierzchnia całkowita (m²)
8,433
Powierzchnia działki (m²)
8,433
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Powierzchnia działki 8433 m2
Cena 790 000 zł brutto
Nr ewid: 2103/1

Działka z niezagrożonym widokiem na Tatry, położona w Gliczarowie Górnym na osiedlu Matygówka, zlokalizowana bezpośrednio przy drodze gminnej.
Dla przedmiotowej nieruchomości została wydana decyzja WZ dla inwestycji polegającej na budowę 5 budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z infrastrukturą techniczną i urządzeniami budowlanymi.

Oferowana działka ma kształt nieregularny o szerokości średnio ok. 45 m i długości ok. 200 m, dojazd do działki drogą gminną utwardzoną, prąd na działce- stacja transformatorowa.
W sąsiedztwie luźna zabudowa domów jednorodzinnych.
Gliczarów Górny to jedna z najwyżej położonych miejscowości w Polsce. Położona w powiecie tatrzańskim między Białym Dunajcem, a Bukowiną Tatrzańską słynie z niepowtarzalnych widoków na całą panoramę Tatr i Gorców.
Pod względem walorów widokowych jest to jedno z najpiękniejszych miejsc na Podhalu, idealne dla osób ceniących sobie spokój i bliskość tatrzańskiej przyrody.

Najbliższy wyciąg narciarski w odległości ok. 1,5 km . Dogodny dojazd do Bukowiny Tatrzańskiej (ok. 3km) i Białki Tatrzańskiej (ok.10 km) słynących z kompleksów narciarskich Rusiński , Kotelnica Białczańska i wód termalnych Bukovina i Bania.

KOSZTY PROWIZJI POKRYWA SPRZEDAJĄCY

Zapraszam do obejrzenia i zakupu nieruchomości.

Informacje dodatkowe

Widoki
Góry
Tereny wiejskie
Prąd
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Jolanta Pyrtek-Horbińska - RE/MAX Duo
Jolanta Pyrtek-Horbińska

Jolanta Pyrtek-Horbińska

RE/MAX Duo


Pokaż...
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Jolanta Pyrtek-Horbińska

RE/MAX Duo

ul. Kasprowicza 20
Zakopane, Małopolskie, Polska
34-500

Ulubione

Share & Compare


Ostatnio oglądane

Share & Compare