Land - For Sale - Lasek, Poland


Działka 1400 m2 Lasek gm. Żabia Wola

 Asking Price
Kwiatowa - Lasek, Poland
New Build
Date Available: 18/11/2019
ID: 810141008-50
Total Rooms:
1
Bedrooms:
1
Bathrooms
1
Total SqM
1,400
Lot Size:
20x68
Lot Size (m2)
1,400
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Działka budowlana z pozwoleniem na budowę o powierzchni 1400m2 w miejscowości Lasek gm. Żabia Wola

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Żabia Wola teren przeznaczony jest na cele indywidualnego budownictwa mieszkaniowego.

Nieruchomość w kształcie prostokąta (20 x 68) jest ogrodzona, idealnie płaska i sucha. Wokół cisza, spokój, łąki, zabudowa całoroczna i letniskowa.

Działka zabudowana jest domkiem letniskowym o powierzchni 80m2. Domek może być wykorzystywany jako miejsce do spędzania wolnego czasu poza miastem bądź jako tymczasowe miejsce zakwaterowania na czas budowy domu jednorodzinnego, na który zostało wydane pozwolenie na budowę.
W domku znajduje się pokój z kominkiem, kuchnia, łazienka i sypialnia. Można go rozbudować, przebudować i zaaranżować według własnego pomysłu. Teren wokół domu jest zagospodarowany, z licznymi nasadzeniami i piwniczką.

Na działce znajduje się wodociąg miejski i przyłącze energetyczne. Do nieruchomości prowadzi utwardzona, szeroka droga gminna.

Lasek to urokliwa, letniskowa miejscowość położona wśród pól i lasów. Do pobliskiego Mszczonowa, gdzie nieopodal powstaje Park of Poland ok. 6km, do Żabiej Woli ok. 8km., do Grodziska Maz. ok.15km.
Do Warszawy, położonej w odległości ok. 27km, kilka razy dziennie kursuje bus, którym w ciągu 45min. dojedziemy do stolicy.
Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości
Polecam uwadze i zapraszam na prezentację

Features

Exterior Views
Garden
Country Side
Electricity
Water
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Dagmara Kłok - RE/MAX Family
Dagmara Kłok

Dagmara Kłok

RE/MAX Family


Show...
Show...
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Dagmara Kłok

RE/MAX Family

ul. Przeskok 10
Milanowek, Mazowieckie, Poland
05-822

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare