Działka - Sprzedaż - Lublin, Polska


LUBLIN, DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ

 Cena ofertowa
Goździkowa - Lublin, Polska
ID: 470101074-10
Powierzchnia całkowita (m²)
4,801
Powierzchnia działki:
70x69
Powierzchnia działki (m²)
4,801
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Na sprzedaż działka zlokalizowana we wschodniej części Lublina - Rudnik, o powierzchni 4801 m2. Zgodnie z MPZP teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną; typ zabudowy: wolnostojąca lub bliźniacza. Zgodnie z zasadami i warunkami podziału nieruchomości dopuszcza się możliwość podziału na działki o powierzchni minimum 1000 m2. Dopuszcza się lokalizację wyłącznie usług nieuciążliwych. Teren lekko nachylony.
Przyjęto wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki budowlanej nie więcej niż 30%. Minimalny udział procentowy powierzchni biologicznie czynnej liczonej w stosunku do powierzchni działki budowlanej - 40%.
Media:gaz, prąd, woda miejska - w drodze.
Bardzo dobrze skomunikowana część miasta okolica, do Zamku Lubelskiego 3,8 km. W okolicy węzeł komunikacyjny tras S 12 i S 17, rynek hurtowy, centra handlowe, Ikea.
Zapraszam.


Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Jolanta Ostrowska - RE/MAX Top
Jolanta Ostrowska

Jolanta Ostrowska

RE/MAX Top


Pokaż...
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Jolanta Ostrowska

RE/MAX Top

ul. Klimczaka 8 lok. 42
Miasteczko Wilanów

Warszawa, Mazowieckie, Polska
02-797

Ulubione

Share & Compare


Ostatnio oglądane

Share & Compare