Działka - Sprzedaż - Międzybrodzie Bialskie, Polska


niepowtarzalna działka, jedyna w swoim rodzaju

Leśna - Międzybrodzie Bialskie, Polska
Rynek pierwotny
ID: 800061039-57
Powierzchnia całkowita (m²)
1,867
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Powierzchnia 1867 m2
Cena 217 000 zł
Działka budowlana położona w Międzybrodziu Bialskim przy ul Leśnej
Współrzędne: 49.808231, 19.190939.

Zgonie z MPZP działka budowlana oznaczona symbolem „MNL” przeznacza się pod zabudowę mieszkaniowo - letniskową.

Oferowana działka położona jest pod szczytem Chrobacza Łąka 828 m n.p.m., z którego rozpościera się panoramiczny widok na Beskid Mały, min. Jezioro Międzybrodzkie, Górę Żar.
Parcela nachylona (37%) o wymiarach około: patrząc z dołu 33,5 m x 59 m lewa strona do drogi x 28,5 szerokość u góry x 51 m prawa strona. Dojazd na początku drogą asfaltową, a później drogą utwardzoną. Działka ma dojazd z dwóch stron, od dołu i od góry, odśnieżany przez cały rok ze względu na konieczność dojazdu do znajdującej się nieopodal stacji spółki wodnej.

Dodatkowo projekt domu gratis!!!

Media: prąd (tylko podłączyć), woda - co jest rzadkie na tym terenie - ma wykupione udziały w spółce wodnej z przyłączem w granicy, kanalizacja i gaz w sąsiedztwie.

Miłośnicy aktywnego wypoczynku znajdą tu wiele ścieżek rowerowych i spacerowych, zaledwie kilkadziesiąt metrów od oferowanej działki znajduje się szlak na Chrobaczą Łąkę, do klubu żeglarskiego 2,7 km, na kąpielisko 3,7 km, na basen 3,8 km..
Zimą natomiast można skorzystać z oddalonego o zaledwie 8,5 km nowoczesnego ośrodka narciarskiego na Górze Żar lub do Szczyrku 25 km (35 min).

Lokalizacja działki pozwala na dogodny i szybki dojazd do Bielska-Białej (początek straconki od centrum) -23 min, Żywca -23 min., Katowic – 1 godz. 9 min., Krakowa – 1 godz. 31 min.

Centrum Międzybrodzia Bialskiego znajduje się w odległości 3,2 km – 6 min. Sklep Biedronka znajduje się w odległości 2,8 km.

Cena nieruchomości jest atrakcyjna - nie przegap okazji.

Nie czekaj umów się na spotkanie!

Jeśli chciałbyś się spotkać na nieruchomości lub masz jakiekolwiek pytania napisz do mnie: [email protected] lub zadzwoń: 509 737 203. Z chęcią z Tobą porozmawiam!

Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości i pomagamy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego.

Dzięki współpracy z grupą rzetelnych przedsiębiorców BNI jestem w stanie pomóc Tobie na każdym etapie budowy, począwszy od architekta po przez wykonawców i dostawców związanych z budową i wykończeniem domu, skończywszy na ubezpieczeniu budynku i Twojej rodziny. Jednym słowem kompleksowa obsługa klienta przez jedną osobę – Wojciech Szypuła Twój osobisty specjalista ds. sprzedaży i marketingu nieruchomości.

Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży.

CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI – KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI.Informacje dodatkowe

Ogród
Widoki
Góry
Tereny wiejskie
Bieżąca woda
Gaz
Prąd
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Wojciech Szypuła - RE/MAX Invest
Wojciech Szypuła

Wojciech Szypuła

RE/MAX Invest


Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Wojciech Szypuła

RE/MAX Invest

ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
43-300

Ulubione

Podziel się i porównaj


Ostatnio oglądane

Podziel się i porównaj