Land - For Sale - Rudołtowice, Poland


 Asking Price
Zawadzkiego - Rudołtowice, Poland
Used
ID: 470131066-14
Total SqM
3,150
Lot Size (m2)
3,150
Designated Land Use
Cat.I Residential Area
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Na sprzedaż działka budowlano- zagrodowa o pow. ogółem 3150 m2 położona w Rudołtowicach -Rudawki, przy ulicy Zawadzkiego. Działka składa się z części budowlanej o pow. 1400 m2,(a 65 zł/m2) przylegającej krótszym bokiem do ulicy Zawadzkiego oraz części zagrodowej o pow.1750 m2,(a 33 zł/m2) położonej w głębi działki. Działka zorientowana jest swoją długością w osi wschód – zachód i lekko opada w kierunku wschodnim t.j. w stronę ulicy Zawadzkiego.
Wjazd na działkę bezpośrednio z ul. Zawadzkiego, która jest jedną z głównych ulic miejscowości i przebiega od miejscowości Ćwiklice do miejscowości Goczałkowice-Zdrój
Media (bez kanalizacji) dostępne w granicy działki od ulic
Działka położona jest w pięknym miejscu, z wspaniałym widokiem na panoramę gór. Kształt działki regularny prostokąt . Wymiary działki to około 102 x 54 x 123 x 20.
Istnieje możliwość niezależnej sprzedaży samej tylko działki budowlanej -1400 m i działki zagrodowej - 1750 m2 ( za cenę do negocjacji)

Rudołtowice to idealny teren dla osób poszukujących atrakcyjnego miejsca do wypoczynku i relaksu, z szeroką infrastrukturą i blisko położonymi miejscami dedykowanymi dla sportu i rekreacji. Sąsiedztwo ośrodka sanatoryjnego. To również doskonałe miejsce do prowadzenia działalności turystycznej. 
W promieniu pół godziny jazdy samochodem znajdują się miejscowości Katowice, Bielsko-Biała, Oświęcim, Tychy , Żory i Rybnik. Miasto Pszczyna praktycznie sąsiaduje z Rudołtowicami.

Strona kupująca nie płaci prowizji, całość wynagrodzenia Agencji pokrywa strona Sprzedająca. Features

Country Side
Good reachable traffic
View - Mountain
East
North
South
West
Electricity
Gas
Water
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Piotr Kubica - RE/MAX Home Professional
Piotr Kubica

Piotr Kubica

RE/MAX Home Professional


Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Piotr Kubica

RE/MAX Home Professional

ul. Lipnicka 4
Bielsko-Biala, Slaskie, Poland
43-300

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare