Działka - Sprzedaż - Rychwałdek, Polska


WIDOKOWA DZIAŁKA POD TWÓJ DOM , 1 500 MKW.

Równa - Rychwałdek, Polska
ID: 800061016-375
Powierzchnia całkowita (m²)
1,500
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Do sprzedania działka budowlano-rolna we wsi Rychwałdek położona w województwie śląskim, w powiecie żywieckim, w gminie Świnna położona na zboczu góry Barutki przy ulicy Równej, dojazd od ulicy Karpackiej/Wiejskiej, ostatnie 100m – drogą szutrową.

Powierzchnia: 1 500 mkw.

Cena: 85 000 zł

Cena za mkw: 56 zł

Nr działki: 666

Działka płaska, niezabudowana, ogrodzona w kształcie prostokąta o wymiarach: 22m x 82m. Przeznaczenie działki: 40% budowlana, 60% rolna.
Działka położona jest na płaskim terenie, dzięki temu mamy widok na cudowny krajobraz gór, który będziemy mogli podziwiać codziennie popijając poranną kawę. W sąsiedztwie obecnie budowane są nowe domy jednorodzinne.

Rychwałdek jest wsią bardzo widokową położona niedaleko przejścia granicznego na Słowację /15km-Korbielów Glinne/ i dogodna komunikacja (samochodowa, autobusowa i kolejowa). Sprzyja temu również dobrze rozwinięty system dróg gminnych. Trzy narciarskie trasy tego ośrodka prowadzą na szczyt Jastrzebicy. Rezerwat przyrody „Gawroniec” stanowi dużą cześć gminy. Rychwałdek to urocze miejsce z pięknymi widokami gdzie przeważa przyroda a nie infrastruktura. Dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na szybkie przemieszczanie się do większych aglomeracji tj; Żywiec , Bielsko- Biała
Przez wieś płynie kilkanaście cieków wodnych, od małych górskich potoków do drugiej co do wielkości rzeki Beskidu Żywieckiego Koszarawy. Na tej rzece zlokalizowano kilka progów wodnych będących doskonałym miejscem do kąpieli. Czyste wody to efekt ekologicznej działalności władz gminy. Ponad 50% gospodarstw zostało podłączonych do kanalizacji, co w efekcie przyniosło korzystne zmiany w zasobach wodnych

Gorąco polecam i zapraszam do obejrzenia!

Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt.
Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży.

CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI
– KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI.

Informacje dodatkowe

Widoki
Blisko lasu
Góry
Widok na góry
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Izabela Połatyńska-Janik - RE/MAX Invest
Izabela Połatyńska-Janik

Izabela Połatyńska-Janik

RE/MAX Invest


Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Izabela Połatyńska-Janik

RE/MAX Invest

ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biala, Śląskie, Polska
43-300

Ulubione


Ostatnio oglądane


)