Działka - Sprzedaż - Skała, Polska


Działka z 4 pozwoleniami na budowę (Skała)

 Cena ofertowa
Armii Krajowej - Skała, Polska
Dostępne od: 31/07/2017
ID: 800021084-7
Powierzchnia całkowita (m²)
5,900
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Polecam Państwu działkę o pow. 5900 m2. Dla działek zostały wydane 4 pozwolenia na budowę - 4 domów wolnostojących. Nieruchomość położona jest przy Ul. Armii Krajowej, 900 m od Rynku w Skale. Wszystkie media w drodze. Działka płaska, przybliżone wymiary: 30 m x 200 m. Ładny widok na okolicę, wokół dużo wolnej przestrzeni, tereny rekreacyjne, spacerowe itp. Dla każdego z zaprojektowanych domów został założony i rozpoczęty dziennik budowy. Domy wg. projektu Beryl 2.

Skała to niewielkie miasteczko o średniowiecznym rodowodzie, leżące w Małopolsce, na obrzeżach Ojcowskiego Parku Narodowego. Oddalone zaledwie o 16 km od granic Krakowa. Dobrze skomunikowane z centrum Krakowa.

Serdecznie polecam i zapraszam do obejrzenia.


Całość kosztów pośrednictwa pokrywa właściciel.
Kupujący nie płaci wynagrodzenia agencji.

Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Małgorzata Dąbrowska - RE/MAX Prestige
Małgorzata Dąbrowska

Małgorzata Dąbrowska

RE/MAX Prestige


Pokaż...
Pokaż...
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Małgorzata Dąbrowska

RE/MAX Prestige

Karmelicka 34/1a
Kraków, Małopolskie, Polska
31-128

Ulubione


Ostatnio oglądane


)